BMW Servis Fiyatları

Otomobil sektörü her geçen gün gelişen yapısı ile dikkat çekmektedir. Son dönemlerde oluşturulan araç tasarımlarına ek olarak donanımlar da oldukça ön plana çıkmıştır. Aracın kullanım kolaylığını sağlayan bu donanımlar araç sahibinin isteğine göre fazlalaştırabilecek şekilde de ayarlanmaktadır. Otomobil devlerinden biri olan BMW markası da araçlarında en üst teknolojiyi, yeniliği ve kaliteyi sağlamaktadır. Ancak her donanım zaman içerisinde arızalanma gösterebilir. Yalnızca teknolojik açıdan değil, araç yedek parça açısından da arızalanmalar mümkündür. Bu nedenle BMW servis fiyatları modele göre ve araç arızasına göre değişmektedir. 

 

BMW Araç Bakımı 

Mekaniğin en büyük dostu bakımdır! Araçlar zaman içerisinde kullanım nedeniyle yıpranabilir. Doğru bir bakım sayesinde çoğu aracın büyük arızalar çıkartmadan yenilenmesi mümkündür. BMW 520i bakım fiyatları ele alındığında sizler için net bir rakam çıkarmak mümkün değildir. Özellikle markanın model yelpazesinde gidildiğinde her model için ayrı bir fiyatlandırma yapması da söz konusudur. BMW 320 bakım fiyatları ile BMW 320d bakım fiyatları aynı düzeyde olmayabilir. Bu durumda yalnızca model değil, aracın yapısı ve durumu ile ilgili de fiyatlar artabilecektir. 

Bakım anlamında iyi bir oto servis bulmanız her zaman önemlidir. BMW bakım fiyatları genel olarak 100 TL - 3.000 TL aralığında değişebilmektedir. Ancak bu fiyatlar araçların model farklılıkları ve kullanım durumuna göre değişiklik de gösterebilir. Aynı zamanda sektör içerisinde BMW periyodik bakım fiyatları 2020 senesi için farklı bir fiyatlandırma ile gelebilmektedir. Bu noktada oto servislerimizden gerekli bilgiyi arayarak ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. 

 

BMW Servis

Arızalanan bir araç doğru bir bakım ve onarım yapılmaz ise daha büyük arızalara neden olacaktır. BMW servis ücreti Otolye bünyesinde bulunan oto servis hizmetleri bu noktada sizler için yeni bir alan oluşturarak, oto servisleri bir tık uzağınızda tutmaktadır. Profesyonel oto servis hizmeti almak istediğinizde ilk adresiniz her zaman Otolye olmalıdır. Her araç üzerinde profesyonelleşen oto servislerimiz, BMW bakım ücretleri ve BMW servis ücreti konusunda genel olarak en uygun fiyatlandırmaları sunmaktadır.   

 

 

 

BMW Servis Teklifi Al


Örnek Fiyatlar

BMW 1 SERİSİ 1.6 BENZİNLİ 116 İ AKÜ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

BMW 1 SERİSİ 1.6 BENZİNLİ 116 İ ANTİFİRİZ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

BMW 1 SERİSİ 1.6 BENZİNLİ 116 İ ATEŞLEME BOBİNİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

BMW 1 SERİSİ 1.6 BENZİNLİ 116 İ ATF YAĞ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

BMW 1 SERİSİ 1.6 BENZİNLİ 116 İ BUJİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

BMW 1 SERİSİ 1.6 BENZİNLİ 116 İ EL FREN BALATA SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

BMW 1 SERİSİ 1.6 BENZİNLİ 116 İ FREN BALATASI SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

BMW 1 SERİSİ 1.6 BENZİNLİ 116 İ FREN DİSKİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

BMW 1 SERİSİ 1.6 BENZİNLİ 116 İ FREN HİDROLİĞİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

BMW 1 SERİSİ 1.6 BENZİNLİ 116 İ FREN İKAZ FİŞİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

BMW 1 SERİSİ 1.6 BENZİNLİ 116 İ HAVA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

BMW 1 SERİSİ 1.6 BENZİNLİ 116 İ İLAVE SU POMPASI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

BMW 1 SERİSİ 1.6 BENZİNLİ 116 İ MOTOR YAĞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

BMW 1 SERİSİ 1.6 BENZİNLİ 116 İ PERİYODİK BAKIM

ORTALAMA FİYAT

BMW 1 SERİSİ 1.6 BENZİNLİ 116 İ POLEN / KLİMA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT