Renault Servisleri 

Araba sektörü ile ilgili uzun süre olan Renault ürettiği her modeli ile döneme damga vurmayı başarmıştır.  Yeni dönemlerde çıkardığı araçları ile kendi yaşa vazgeçilmezi olan Renault servis alanında da büyük gelişmeler yapmıştır.  Otolye olarak sizler için hazırladığımız bu yazımızda Renault Servisleri hakkında detaylı bilgilendirme yapacağız.

 

İstanbul Renault Yetkili Servis

Yetkili servis, araçların markalar ile direkt olarak bağlı olması bir alandır.  Araç arızalanmalarında, ilk olarak markanın belirlediği prosedür ile araç kullanım işlemlerinde.  Eğer sırasında işlem bir sorun çıkmaz ise İstanbul Renault yetkili servis tarafından marka ile cevap geçerek problem çözülmesi için gerekli yazılır.  Bu işleri yapmak için ilk olarak yetkili servis servisi yapmaktadır.  Hizmet anlamında kendini geliştiren Renault, müşteri memnuniyetini de servislerinde ön planda tutmaktadır. 

Otolye, Renault Servisleri'nin hem yetkili hem de özel servisleri bir arada barındırır.  Servislerimizin hizmet kalitesi her zaman iyi değerlendirdiğimiz kriterleri kapsaması.  Kaliteli hizmet, marka bilgisi ve profesyonel bir çalışma Başları olmayan servisler ile çalışmamaktayız.  Verdiğimiz hizmet sizler ve araçlarınız için en üst uygulamalar. 

 

İstanbul Renault Özel Servis

Özel servis "genel olarak araçasına bakılır ve sizlere tam anlamıyla olmasa da bir açıklama yapılır.  Ancak Otolye'de yer alan İstanbul Renault özel servis hizmetlerinde, yapılacak işlem sizlere detaylı olarak açık ve sizlerin izni olmadan aracınıza ekstra bir işlem yapılmaz.  Yapılan her işlem özel olarak faturalandırılır ve sizlere söylenen hizmet bedeli herhangi bir durumla karşılaşmadığınızdan. 

Renault, aracınızın modeline göre tam profesyonellik ile hizmet vermektedir.  Model bilgisi, çalışma alanı için büyük bir önem taşır.  Sorularınız olması halinde ise Renault servis iletişim numarası ile servislerimizi arayabilir ve bilgi edinin. 

 

Renault Periyodik Bakım

Araçlarınız için gereken bazı işlemler söz konusudur.  Bakım da bunlardan birinden.  Sizlere keyifsiz bir değerlendirme yaşatacaktır.  Bu nedenle onun markanın için belirlediği Renault periyodik işlemlerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor.  Bakımı yapılmayan ve geciktirilen bir araç aynı zamanda muayene işlemlerinden geçemez ve trafikte görüldüğü takdirde verilir.  Bu durumlarla karşılaşmamak için tavsiye ihmal etmemelisiniz. 

Renault ziyaret edecek işlemlerinde ilk olarak yağ, su ve motor gibi temel alanlara bakılır.  Ayrıca araç modeline göre özel olarak markanın testlere alınır.  Test bilye aracınızın herhangi bir arızası çıkar ise tamir işlemlerine sizlerin izniinde başlanır.  Doğru bir zaman için Renault kampanyasından yararlanarak, uygun fiyatlar hizmet kullanım.

 

En Yakın Renault Servisi 

Araç arızalanma gibi bir oto servis tercih etme taraftarıdır.  Bu durumda araçlarınız için en yakın Renault servisi hizmetini Otolye'de bulabilirsiniz.  Arızalanma, yolda kalma da bakım için tek yapmanız gereken, Otolye servis sayfasına giriş yapmaktır.  Konumunuz bu sayfada bildirerek, adresinize yakın olan tüm Renault Servisleri hakkında bilgileri görebilir ve aralarından seçim yapabilirsiniz.  Otolye sizlerin memnuniyeti ve kaliteli hizmet adına her zaman en iyisi için çalışmaktadır. 

 

 

Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
Renault Uzmanı Kapıda Hizmet
Kapalı     Bugün 10 kişi bu servisle görüştü
Ara
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
Renault Uzmanı
Kapalı     Bugün 11 kişi bu servisle görüştü
Ara
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
Renault Uzmanı Ücretsiz Check-up
Kapalı     Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
ÖCAL OTOMOTİV özel servis olup bakım mekanikten kaporta boyaya ve tüm servis hizmetinizi sağlayacak servislerden biridir. Otolye hizmet standartlarına uygundur.
Renault Uzmanı
Kapalı     Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
Uzun yıllardan beri tecrübesi ile müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır. Aracınız için her şeyi tek seferde yaptırabileceğiniz nadir servislerden biridir.
Renault Uzmanı
Kapalı     Bugün 5 kişi bu servisle görüştü
Ara
Özgör Otomotiv İstanbul Kartal'da Kartal Oto Sanayi Sitesi'nde bulunmaktadır. Oturma alanı, ücretsiz WI-FI hizmeti bulunmaktadır. Ulaşımı rahat ve şehir merkezine yakın konumdadır. Tüm araç gruplarına hizmet vermektedir. Özellikle Ford, Fiat, Renaul, Isuzu, Iveco ve Mitsubishi araçlarda uzmandır.
Renault Uzmanı
Kapalı     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
ZEYREN OTOMOTİV Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Renault Uzmanı
Kapalı     Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
Hevesli Servis Binek araç gruplarına Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Renault Uzmanı
Kapalı     
Ara
Otoyılmaz Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Renault Uzmanı
Kapalı     
Ara
Uzunoğlu Otomotiv yedek parça ve işçilikte garantili bir sevistir.
Renault Uzmanı
Kapalı     
Ara
KAYA OTO Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
Teknik Oto ÖZEL SERVİS Özel Servis Ataşehir bölgesinde bulunmaktadır Binek araç grubuna hizmet vermektedir.
Kapalı     
Ara
Motorcu Otomotiv, otomotiv sektörünün önde markalarından olan FORD yetkili servisi olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2019 yılında yine otomotiv sektörünün önde gelen markalarından olan Kia'nın satış ve yetkili servisi olarak markasını güçlendirmiştir. Motorcu Otomotiv uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde Konya Karatay ilçesinde 3500m2'lik kapalı alanıyla satış, servis, yedek parça, kaporta-boya,sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satış hizmetlerini vermektedir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanlarımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Konya, Karatay ilçesinde bulunan Motorcu Otomotiv, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Kapalı     
Ara
Egemot Otomotiv, ihtiyaçların daha çok talepkar hale geldiği, ürün çeşitliliğin artmaya başladığı yıllarda, otomotiv satış sonrası hizmetlerde farklılıklar yaratmak, kaliteli ve ihtiyacı karşılayan bakım-onarım servis hizmeti vermek, artan parça çeşitliliğini tam zamanında karşılamak ve araç sahibini dinleyerek, anlayarak çözüm üretmek üzere 2002 yılında kuruldu. TSE 12047 Yetkili Servis Hizmet Yeterlilik Belgesine, otomotiv servis işinde deneyimli ve teknik uzman kadrosuna, servis teknik ekipmanların tümüne sahip Egemot; 2016 yılında motor yağları ve katkıları pazarında Dünyanın lider firmalarından Almanya’nın en çok tercih edilen markası Liqui Moly’nin Türkiye Distribütörü, 2020 yılında ise; Hollanda'nın en büyük bağımsız motor yağları ve teknik sıvılarını 40 yılı aşkın süredir üreten, 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren EUROL’un Türkiye Distribütörü oldu. 360 derece hizmet anlayışından hareket eden EGEMOT; bir otomobilin satın alınmasından satışına kadar geçen süreçte, ihtiyacınız olacak bütün hizmetleri karşılamak üzere faaliyetlerine devam ediyor.
Kapalı     
Ara
Otopin Otomotiv İstanbul Küçükçekmece'de olup tüm işlemlerinde işçilikte garantisi sunmaktadır.
Kapalı     
Ara