BMW

Türkiye'nin en kaliteli, en güvenilir ve en büyük online oto sanayi sitesi Otolye, BMW, BMW 5, BMW 320, BMW 520i BMW i8, BMW x5, BMW x6 gibi BMW modelleri kullanmakta olan araç sahiplerine oto servis ve orijinal yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor.

BMW Marka Araç Sahipleri İçin Otolye Güvenceli Yetkili Servisler

Araçlar için yetkili servis ihtiyacı, rutin periyodik bakım ya da uzun mesafe yolculukları öncesi yapılan kontrol amaçlı ziyaretlerin ve beklenmedik kaza ya da arıza gibi durumların sonucunda ortaya çıkar.  Aracınıza gerekli işlemlerin ve bakımın doğru bir şekilde uygulanması aracınızın ve sizin sağlığınız açısından oldukça önem taşır. Siz de BMW arabanız için Otolye aracılığıyla, en iyi bakımı yapacak ve ilgiyi gösterecek BMW yetkili servislerini tercih edebilirsiniz. Gelişmiş filtreleme seçenekleri sayesinde Otolye’de istediğiniz sonuca ve aradığınız yetkili servise en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Hatta anlaşmalı banka ve anlaşmalı sigorta şirketlerine göre bir filtre uygulayabilir, yakınında restoran bulunan, sanayi dışında olan ve oturma alanı bulunan yetkili servislere de gelişmiş filtreleme seçenekleri sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Yetkili Servislerden Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Otolye'de bulunan birçok BMW servisinden, BMW motor bakımı, genel muayene, hasar tespiti ve onarımı gibi işlemler hakkında ücretsiz ve online olarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu sayede binlerce yetkili servis seçeneği arasından, size en uygun BMW fiyat listesini sunan yetkili servisi tercih edebilirsiniz. Orijinal BMW yedek parçalarını  Otolye güvenceli yetkili servislerden satın alabileceğiniz gibi, kolaylıkla Otolye'den de satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli yedek parçaları taksit olanakları, güvenli ödeme ve hızlı kargo gibi sebeplerden dolayı Otolye'den satın almak oldukça avantajlı. Yedek parçaların yanı sıra BMW aksesuar ürünleri de sizlerin beğenisine sunuluyor, BMW jant ve BMW direksiyon modelleri gibi aksesuarlar oldukça uygun fiyatlar ve farklı tasarımları ile sizleri bekliyor. Şimdi siz de BMW marka aracınıza en iyi ilgiyi gösterecek Otolye güvenceli yetkili servisleri ve bütçenize uygun fiyat tekliflerini Otolye'de bulabilirsiniz.

 

 

BMW SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler BMW Servislerimiz

HYUNDAİ NEV
(1)

Bahçelievler İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
 
Kapalı    Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
 
Kapalı    Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEV TARABYA

Sarıyer İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV TARABYA Yetkili Servisimiz, yeni merkezi ile Citroen, Peugeot ve Opel markalarının yetkili servisi ve satıcısıdır. Stellantis / Groupe PSA çatısı altındaki Opel, Citroen ve Spoticar markalarını da bünyemize katarak 4. Levent’teki lokasyonumuzdan Tarabya’da, 4.500 m²si kapalı olmak üzere toplam 8.000 m²lik bir alana kurulu tesisimizde Haziran ayı itibariyle hizmet vermeye başladık.
 
Kapalı    Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara

Dilersen BMW Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!