Mitsubishi

 

Türkiye’nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Mitsubishi L 200, Mitsubishi L300, Mitsubishi Lancer ve diğer Mitsubishi modelleri sahiplerine oto yedek parçası ve oto servis hizmeti sunmaktadır. Otolye ‘deki bu ürünler, kalite standartları açısından uygun bir yapıdadır. Aracınıza tam olarak uyum sağlar ve sizi asla yarı yolda bırakmaz. Mitsubishi araba veya Mitsubishi kamyonet aracı sahibi iseniz ve kalite, verimlilik, dayanıklılık, uygun fiyat faktörlerini bir bütün olarak arıyorsanız, Otolye tam da aradığınız adres konumundadır. Mitsubishi model sahiplerine özel olarak tasarlanan bu ürünler yüksek kalitesi ve uyumluluğu ile ön plana çıkmaktadır. Bu sayede belirtilen faktörleri bir bütün olarak Otolye aracılığı ile satın alabilirsiniz. Aradığınız ürün ya da hizmeti Otolye ‘de rahatça bulabilmeniz mümkün.

 

Mitsubishi Yedek Parçaları Otolye İle Size Çok Yakın

 

Sitemizde birden çok çeşit olarak Mitsubishi yedek parça ürünleri yer almaktadır. Örneğin araba aksesuarı sevenler için özel olarak tasarlanmış aksesuarları listelemek, arama bölümüne Mitsubishi L 200 aksesuar yazarak arama yapmak kadar kolaydır. Bununla beraber Colt model bir araca sahipseniz ve aradığınız bir yedek parça ürünü ise yine arama bölümüne Mitsubishi Colt yedek parça yazarak ulaşabilirsiniz. Sitemizde istediğiniz ürünler için fiyat teklifi almak tamamen ücretsizdir. Bu sayede aldığınız fiyat tekliflerini karşılaştırabilir, size en uygun fiyat teklifini görebilirsiniz. Aynı zamanda yedek parça satın almış diğer kişilerin yorumlarını okuyabilir, tercihinizi buna göre şekillendirebilirsiniz. Satın aldığınız ürün anlatıldığı gibi veya istediğiniz gibi çıkmaz ise, 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

 

Mitsubishi Servis Hizmetleri Otolye İle Bir Tık Uzağınızda

 

Sitemizin gelişmiş sistemi sayesinde size en yakın, en uygun ve en ideal Mitsubishi servis noktasını görebilir, servis aramak için ekstra bir zahmete katlanmak durumunda kalmazsınız. Aynı zamanda kullanıcı yorumlarını okuyarak veya hizmetin puan durumuna bakarak bayiler arasında tercihte bulunabilirsiniz. Sitemiz üzerinden fiyat teklifi almak ücretsizdir. Araç modelinizi ve aradığınız hizmeti seçerek bu unsurlara kolayca ulaşabilirsiniz. Kolaylık sayesinde ekstra bir işlem maliyetinden kaçınmış olursunuz. Dilerseniz bayiler ile sürekli iletişimde kalarak kafanıza takılan soruları onlara sorabilir, böylelikle verimli hizmet satın almayı temin edebilirsiniz.


MITSUBISHI SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Mitsubishi Servislerimiz

HYUNDAİ NEV
(1)

Bahçelievler İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
 
Kapalı    
Ara
NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
Ücretsiz Check-up
Kapalı    Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
AUTOTEAM BOSCH CAR SERVİSİ
(3)

Ümraniye İstanbul (Asya) Haritada Göster
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
 
Kapalı    Bugün 11 kişi bu servisle görüştü
Ara

Dilersen Mitsubishi Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!