Tekirdağ Oto Servis 

Araba yapısı her marka modelde farklılaştığı gibi özel donanımlarla da sizleri karşılamaktadır. Bu durumda araçlarınız için en iyisini sunmak için bakım gibi özel işlemlerin periyodik olarak yaptırılması gerekir. Ancak bu işlemler için doğru ve profesyonel bir oto servis bulmak her zaman kolay değildir. Bu eksikliğin farkında olarak, sizlere bu alanda yeni bir çağ açıyoruz. Otolye, Tekirdağ oto servis hizmeti ile çeşitli noktalarda sizleri bekliyoruz. Araçlarınıza dair tüm işlemleri yaptırabileceğiniz servislerimizde tamamen profesyonel ve müşteri odaklı bir çalışma alanı oluşturulmaktadır. 

 

Tekirdağ Oto Tamirci Noktaları 

Otomobil sektörü içerisinde birçok farklı alan ve hizmet kapsamı bulunmaktadır. Araçların mekanik bir sistem üzerine kurulduğu düşünüldüğünde ise bu alanlar büyük oranda dikkat çekmektedir. Özellikle yedek parça ve arıza servis hizmetleri, araç kapsamında en fazla alınan hizmetler içerisinde yer almaktadır. Ancak doğru ve kaliteli bir oto servis bulmak her zaman kolay bir iş değildir. Bu noktada ise sizlere en iyiyi sunmak adına Otolye devreye girmektedir. Tekirdağ oto tamirci noktalarımız ile sizlere bu alanda en iyisini sunmak adına hizmet kapsamımızı genişletiyoruz. 

Oto servis her araç sahibi için oldukça önemli bir alan içerisinde yer almaktadır. Araçlarınızın bakımı ve doğru bir hizmet alması, tam performans çalışması anlamına gelecektir. Özellikle sık sık arıza yapan araçlarda tamirci hataları da çoğu zaman görülen durumlardır. Bu nedenle profesyonellerden hizmet almanız için çoğunluğu Tekirdağ oto sanayi bölgesinde yer alan tamircilerimizi sistemimizde sizlere sunuyoruz. 

Oto tamirci hizmetimiz içerisinde tüm servislerimiz alanında uzmanlaşmış ve marka bilincini kabul etmiş sistemlere sahiptir. Bu nedenle her çalışan belirli bir marka üzerinde uzmanlaşmış olarak sizlere hizmet vermektedir. Eğer sizde profesyonel oto servis hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, birkaç adım ile doğru servisinizi bulabilirsiniz. Otolye bünyesinde var olan servis sekmesine girerek bulunduğunuz bölgeyi seçmeniz yeterli. Ardından Tekirdağ oto servis noktaları karşınıza çıkacaktır. İşte bu kadar kolay! 

 

Tekirdağ Periyodik Bakım Hizmetleri 

Araç bakımı otomobil sektörü içerisindeki en önemli alanlardan biridir. Araçlarınızın doğru bir şekilde çalışması ve tam performans vermesi için bakımının ihmal edilmemesi gerekir. Bakım neden önemli, periyodik bakım nedir gibi sorularda ise ilk olarak araç sektörünü tanımanız gerekir. Her araç için belirli bir kilometre değerinde bakım işlemi yaptırılmalıdır. Sıfır araçlar için genellikle 10-15 bin iken hibrit motora sahip araçlarda bu kilometre değeri 15-30 bin olabilmektedir. Tekirdağ periyodik bakım hizmetleri de bu alanda sizlere hizmet vermek adına çalışmaktadır. 

Bakım işlemlerinde ilk olarak araçların temel sistemlerine bakılır. Temel yapı, kontrol odaklı bir süreci içerir. Aracın yağı, suyu gibi sistemlere bakıldıktan sonra diğer parçalara geçiş yapılır. Parça odaklı gidildiğinde motor ilk kontrol ünitelerinden biridir. Doğru çalışması, tam performans vermesi adına tüm kontroller motor tipine uygun olarak yapılır. Ardından ise aracın kalan parçalarının kontrolleri yapılmaktadır. Modele uygun olarak parçaların yapısı ve donanımlarına uygun olarak Tekirdağ oto tamirci hizmetleri içerisinde test işlemleri yapılır.

Bakım her araç için oldukça önemli bir sistem düzenlemesi içerir. Bakımı yapılmayan bir araç zaman içerisinde arızalanmalarla karşılaşacaktır. Yalnızca arızalanma değil, muayene gibi işlemlerden de geçmesi mümkün değildir. Araç yapısına göre değişen bakım süreçlerine göre bakım dönemi geldiği an yaptırmalısınız. Otolye olarak sunduğumuz Tekirdağ periyodik bakım kampanyalarımızı takip edebilir ve faydalanabilirsiniz. 

 

Tekirdağ Oto Servis Hizmetleri 

Oto servis sistemleri kendi içerisinde birçok farklı hizmet dalı sunmaktadır. Araçlarınız için uygun olan tüm işlemlerin, arıza çözümlerinin, parça değişimlerinin yapılacağı gibi farklı hizmetler de bulunur. Tekirdağ oto tamirci hizmeti de bu kapsamda özel olarak çalışma sağlayan ve araçlarınızın yapısını koruma odaklı ilerleyen bir sisteme sahiptir. Araçlarınız hakkındaki tüm sorularınızı direkt olarak servislerimize danışabilirsiniz.  

Araç fren müşürü, pedal sistemleri, motor ek parçaları, motor yapısı, motor suyu sistemler, egzoz, aks gibi birçok farklı parça birbirine bağlı olarak çalışır. Servis içerisinde ise bu parçaların kontrol, tamir ve değişimleri yapılabileceği gibi farklı hizmet alanları da sağlanmaktadır. Tekirdağ oto sanayi bölgesinde ve diğer noktalarda yer alan servislerimiz içerisinde aksesuar, boya gibi farklı hizmet alanları da oluşturuyoruz. Bir servisten beklenenden çok daha fazlasını sizler için profesyonel olarak sunuyoruz.   

Tekirdağ oto servis hizmetimiz içerisinde tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir ilerleme sağlıyoruz. Olası sorularınız, sorunlarınız ya da talepleriniz için bizlere 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim kanallarında sizleri bekliyoruz. Otolye olarak tek bir alanda hizmetlerimizi sınırlamayıp, fiyat karşılaştırma ve hizmet almandan önce servislerimizi arayarak hizmet bedeli öğrenme gibi özel alanlarda oluşturuyoruz. Otolye olarak araçlarınıza en iyi değeri vermek adına çalışıyoruz! 


 

 

 

 


SÜRAT OTO Özel Servis olup Ford uzmanlığı ile Binek araç grubunda Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak
Kapalı     
Ara
ZEKİ OTOMOTİV Özel Servis Tekirdağ bölgesinde bulunmaktadır Binek araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir.
Kapalı     
Ara