Fiat Servisleri

Yılların eskitemediği ve otomobil dünyasının devlerinden biri olan Fiat markası, günümüzde de büyük işler yapmaya devam ediyor. Marka ve model noktasında en iyilerini sunmak, teknolojiyi sizlerle buluşturmak için her geçen gün yeni bir sistem geliştiren Fiat, başarısına başarı katmaya devam ediyor. Modellere göre değişen fiyatlar ve hizmetlerle Fiat servisleri ise otomobil sektöründe en iyisi olarak bilinmektedir. 

 

İstanbul Fiat Yetkili Servis

Yetkili servis araçların direkt olarak marka ile iletişime geçmesini sağlayan ve süreci hızlı bir şekilde yöneten servislerdir. Fiat servisleri de bu nokta da en iyisini sunmak adına donanımsal ve profesyonellik açısından üst düzey bir sistemle donatılmıştır. Fiat servis noktasında da araçlarında olduğu gibi en iyisini sunmak için hizmet vermektedir. İstanbul Fiat yetkili servis noktasında bir arayış içerisindeyseniz, Otolye sizlere bu konuda yardımcı olmaktadır. 

Otolye bünyesinde aradığınız İstanbul Fiat yetkili servisleri için derin bir araştırma yapabilir ve aralarından birini seçebilirsiniz. Fiat servis iletişim numarası ile servislerimizi önceden arayabilir ve ücretsiz olarak hizmet bilgisi alabilirsiniz. 

 

İstanbul Fiat Özel Servis

Özel servisler Fiat ve diğer markalar üzerinde uzmanlaşmış, profesyonel hizmet sunan servislerdir. Özel servis seçerken aracınız için en doğru olan seçimi yapmanız gerekmektedir. Fiat servisleri alanında profesyonel olan ve sizlere her konuda bilgilendirme yapan servisler aracınız için her zaman en iyi hizmeti sunacaktır. 

İstanbul Fiat özel servis noktasında Otolye ise her zaman profesyonel servislerle birlikte çalışmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizde servislerin yerini ve önemini bildiğimiz için her zaman en iyisi ile ilerlemeyi tercih etmekteyiz. 

 

Fiat Periyodik Bakım 

Fiat ve diğer markalarda bakım en önemli işlemlerden biridir. Bakımsızlık bir aracın performansını düşürmekle birlikte bir dizi arızaya da neden olmaktadır. Bu nedenle Fiat periyodik bakım zamanı geldiğinde araçlarınız için işlemleri yaptırmanız gerekmektedir. Bakımı yapılmayan bir araç aynı zamanda muayeneden geçemeyeceği için trafikte görüldüğü an da ceza yeme olasılığı da oldukça yüksektir. 

Otolye sizlere her zaman en iyisini sunmak adına çalışmalarını sürdürmektedir. Aracınızın bakım zamanı geldiğinde Otolye’yi ziyaret etmeyi unutmayın. Sizler için hazırladığımız Fiat bakım kampanyası ile araç bakımlarınızı uygun bir fiyata yaptırabilirsiniz. Fiat servisleri sizler için her zaman en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktadır. 

 

En Yakın Fiat Servisi

Fiat araçlarınızla sürüş halindeyken araç arızalanması ya da kaza gibi durumlar meydana gelebilir. Beklenmedik bu anlarda oto servis bulmak her zaman kolay olmayabilir. Fiat ve Otolye olarak sizler bu anlamda en iyi hizmeti sunuyoruz. Otolye bünyesinde, servis alanına girdiğinizde konumunuzu girmeniz yeterli olacaktır. Adresinize en yakın Fiat servisi bir tık uzağınızda sizlerle buluşacaktır. İstediğiniz her hizmet konusunda sizlere en iyisini sunmak isteyen Otolye, sorun ve şikâyetleriniz için 7/24 hizmet vermektedir. 

 

 


Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
Fiat Uzmanı Kapıda Hizmet
Kapalı     Bugün 10 kişi bu servisle görüştü
Ara
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
Fiat Uzmanı
Kapalı     Bugün 11 kişi bu servisle görüştü
Ara
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
Fiat Uzmanı Ücretsiz Check-up
Kapalı     Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
Özgör Otomotiv İstanbul Kartal'da Kartal Oto Sanayi Sitesi'nde bulunmaktadır. Oturma alanı, ücretsiz WI-FI hizmeti bulunmaktadır. Ulaşımı rahat ve şehir merkezine yakın konumdadır. Tüm araç gruplarına hizmet vermektedir. Özellikle Ford, Fiat, Renaul, Isuzu, Iveco ve Mitsubishi araçlarda uzmandır.
Fiat Uzmanı
Kapalı     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
KAYA OTO Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Fiat Uzmanı
Kapalı     
Ara
Otoyılmaz Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Fiat Uzmanı
Kapalı     
Ara
ÖCAL OTOMOTİV özel servis olup bakım mekanikten kaporta boyaya ve tüm servis hizmetinizi sağlayacak servislerden biridir. Otolye hizmet standartlarına uygundur.
Fiat Uzmanı
Kapalı     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
ZEYREN OTOMOTİV Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Fiat Uzmanı
Kapalı     Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
Amaç OTO Özel Servis Ford ve Fiat uzmanlıklarıyla Binek araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Yakınlarında restaurant bulunmaktadır.
Fiat Uzmanı
Kapalı     
Ara
Uzunoğlu Otomotiv yedek parça ve işçilikte garantili bir sevistir.
Kapalı     
Ara
Motorcu Otomotiv, otomotiv sektörünün önde markalarından olan FORD yetkili servisi olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2019 yılında yine otomotiv sektörünün önde gelen markalarından olan Kia'nın satış ve yetkili servisi olarak markasını güçlendirmiştir. Motorcu Otomotiv uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde Konya Karatay ilçesinde 3500m2'lik kapalı alanıyla satış, servis, yedek parça, kaporta-boya,sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satış hizmetlerini vermektedir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanlarımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Konya, Karatay ilçesinde bulunan Motorcu Otomotiv, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Kapalı     
Ara
Uzun yıllardan beri tecrübesi ile müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır. Aracınız için her şeyi tek seferde yaptırabileceğiniz nadir servislerden biridir.
Kapalı     Bugün 5 kişi bu servisle görüştü
Ara
Hevesli Servis Binek araç gruplarına Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
Otopin Otomotiv İstanbul Küçükçekmece'de olup tüm işlemlerinde işçilikte garantisi sunmaktadır.
Kapalı     
Ara
Teknik Oto ÖZEL SERVİS Özel Servis Ataşehir bölgesinde bulunmaktadır Binek araç grubuna hizmet vermektedir.
Kapalı     
Ara