Otolye Elektronik Ticaret ve Bilişim A.Ş. olarak biz ve iş ortaklarımız sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek ve ilgi alanlarınıza uygun reklamlar göstermek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz
logo image

Hizmet Standartları

Çıkan Parçaların Teslimi

Aracınızda kullanılan parçaları iade alıp almak istemediğiniz sorulur, eğer teslim almak isterseniz aracınız içerisinde sizin de uygun gördüğünüz yere bırakılır.
Uyarı: Araçtan çıkan sıvılar bu kapsama alınamaz.
Uyarı: Aracınızdan çıkan ürünler kirli olduğu için üzerinde bulunan yağ ya da kir her türlü önleme rağmen aracınızı kirletebilir.

Kullanılan Ürünlerin Kutularının Teslim Edilmesi

Aracınızda kullanılan ürünlerin kutuları size teslim edilir.
Uyarı: Bazı ürünler orijinal logolu da olsalar ilk üretim aşamasında karton kutular yerine şeffaf naylon poşetlere koyulmuş olabilir.

Verilen Teklif Rakamına Uyulması

Servislerimiz teklif aşamasında anlaştığınız fiyatlara ve ürün tiplerine uygun işlem yaparlar.
Uyarı: Verilen teklifler aksi belirtilmedikçe 2 hafta geçerlidir.
Uyarı: Verilen teklifler, randevu almak kaydıyla geçerlidir. Randevusuz işlem taleplerinde firmalar kullanacakları yedek parçaları uygun fiyatlı yerlerden değil yakın yerlerden almak zorunda kalırlar. Bu da fiyat artışına neden olabilir. Chat ya da teklif paneli dışında yaptığınız görüşmeler Otolye.com tarafından denetlenemez. Farklı iletişim kanallarından yapacağınız görüşmelerde Otolye.com size yardımcı olamaz.
Uyarı: Yaptırdığınız işleme bağlı olarak sorununuzun tam düzelmesi için farklı bir parça değişmesi ya da işlem yapılması gerekebilir. Bu durumda size başında bilgi verilmesi kaydıyla firma yeni çıkan bu işlem için ödeme talep edebilir.

Onay Alınmadan Ek İşlem Yapılmaması

Sizden onay alınmadan 1 TL’lik bir işlem bile yapılmaz, yapılırsa sorumluluk firmaya aittir.

Randevu Tarihlerine ve Saatlerine Uyulması

Anlaştığınız randevu tarihine ve saatine uyulur.
Uyarı Servis ve araç sahibi için +/- 15 dakika şaşma kabul edilebilir. Olağan üstü durumlar (kaza, yangın vb.) durumlarda tarafların karşılıklı anlayış göstermesi beklenir.