Peugeot Servisleri

Fransız menşeili araçlar genel olarak küçük yapılı ve bir o kadar da olarak satılan otomobilin başında.  Ancak son dönem cam yapıları ve teknoloji ile Peugeot markası, son modellerinde büyük araç üretimi yapmıştır.  Son değişimlerle birlikte servis alanlarını da değiştirerek, tüm Peugeot kullanıcılarına kendini özel hissettirecek bir alan oluşturmayı başarmıştır.  Sizler için hazırladığımız bu yazımızda ise Peugeot Servisleri hakkında genel bir bilgi vereceğiz. 

 

İstanbul Peugeot Yetkili Servis

Markalar araçlarının tüm sorunlarına karşı yetkili servis oluşumuna gider.  Bu servisler dünyanın tüm ülkesinde alırken, markanın özel olarak belirttiği yemeklerini sürdürürler.  Araç talep de bu talepalanma gibi ilk olarak yetkili servisleri tercih etmektedir.  İstanbul Peugeot yetkili servis hizmetlerinin en iyilerini de Otolye olarak sizlere satın alın.  En iyi servis hizmetini almak ve parça noktasında direkt olarak marka ile görüşmek adına servisinizi incelemek. 

Otolye, Peugeot Servisleri noktasında yetkili servis değil, özel servis hizmeti sunmaktadır.  Onun hizmetimizde kriterlere uyum sağlama, bünyemizde alır.  Bizler müşteri memnuniyeti ve profesyonellik adına çalışmalarımızı sürdürmememiz, hata ya da olumsuz bir dönüş kabul etmemekteyiz.  Bu bazen araçlarınıza ve sizlere en iyi hizmeti sağlamak adına her zaman en iyilerle çalışıyoruz. 

 

İstanbul Peugeot Özel Servis

Aracınızın arızalanması halinde özel servis aramaya başlayabilirsiniz.  Ancak genel olarak araç özel servis noktasında bazı çekinceler yaşamaktadır.  Bunun önüne geçebilmek ve aradığınız profesyonel servisi Otolye ile bulunabilir bulabilirsiniz.  İstanbul Peugeot özel servis hizmetleri, sizlere her alanında çalışmak sunmak adına çalışma elde etmektedir.  Hizmetlerimiz gerçekleştirilecek işlem sizlere direkt olarak bildirilmektedir.  Sizin bilginiz ücretsizinde herhangi bir şekilde herhangi bir işlem yapılmamakla birlikte işlem faturalandırılmaktadır. 

Otolye Türkiye'nin en büyük oto servisi olarak sizlere hizmeti sağlar.  Peugeot servisleri noktasında size en iyi hizmeti sunabilmek adına tam profesyonel servislerle çalışmaktayız.  Aynı zamanda hizmet almak istediğinizde Peugeot servis numarası ile servislerimizi arayarak, servis hizmet bedelini öğrenebilirsiniz. 

 

Peugeot Periyodik Bakım

Bakım bir araç için önemli işlemlerden biridir.  Kalan bir araç zaman aktarım düşüklüğü, arızalanmalar ve sarsıntılar yaşanabilir.  Bu güzel araçlarınız için tavsiye ihmal etmemelisiniz.  Peugeot periyodik bakım hizmeti de aslında rutin olarak yapılması gereken bir işlemdir.  Bakım sırasında ilk olarak aracınızın yağ, su ve motor gibi kısımlarına bakıldıktan sonra test aşamasına geçilir.  Test işlemlerinde sadece modeline göre tüm donanımlar kontrol edilir.  Arıza oluşturacak bir yer var ise önceden tespit edilir ve sorun çözülür. 

Peugeot teslimatları tarafından yapılacak işlem de Otolye servislerimizi tercih edebilirsiniz.  Bakımlarınız özel olarak araç modeline göre yapılmakla birlikte dönem dönem sizler için oluşturduğumuz Peugeot bakım kampanyasından yararlanabilirsiniz. 

 

En Peugeot Yakın Servisi 

Araç arızalanmaları ona bir başınıza gelebilir.  Bilmediğiniz nokta da kaldığınız ise en yakın Peugeot servisi hizmetinden yararlanmanız gerekmektedir.  Konumunuza göre servis bulabileceğiniz tek adres olan Otolye ile güvenilir ve profesyonel bir hizmeti servisi.  Tek yapmanız gereken Otolye servis sayfasından adresinizi belirtmeniz.  Ayrıca tüm yakın servisler bir tık uzağınızda olacaktır.  Peugeot servisleri ve diğer servis hizmetlerimizde sizler için en yapmak yapmak adına her zaman kalite ve öz veri ile çalışmak çalışmaktayız. 


 

Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
Peugeot Uzmanı Kapıda Hizmet
Kapalı     Bugün 11 kişi bu servisle görüştü
Ara
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
Peugeot Uzmanı
Kapalı     Bugün 11 kişi bu servisle görüştü
Ara
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
Peugeot Uzmanı Ücretsiz Check-up
Kapalı     Bugün 4 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEV TARABYA Yetkili Servisimiz, yeni merkezi ile Citroen, Peugeot ve Opel markalarının yetkili servisi ve satıcısıdır. Stellantis / Groupe PSA çatısı altındaki Opel, Citroen ve Spoticar markalarını da bünyemize katarak 4. Levent’teki lokasyonumuzdan Tarabya’da, 4.500 m²si kapalı olmak üzere toplam 8.000 m²lik bir alana kurulu tesisimizde Haziran ayı itibariyle hizmet vermeye başladık.
Peugeot Uzmanı
Kapalı     Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
Uzun yıllardan beri tecrübesi ile müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır. Aracınız için her şeyi tek seferde yaptırabileceğiniz nadir servislerden biridir.
Peugeot Uzmanı
Kapalı     Bugün 5 kişi bu servisle görüştü
Ara
ÖCAL OTOMOTİV özel servis olup bakım mekanikten kaporta boyaya ve tüm servis hizmetinizi sağlayacak servislerden biridir. Otolye hizmet standartlarına uygundur.
Kapalı     Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
Özgör Otomotiv İstanbul Kartal'da Kartal Oto Sanayi Sitesi'nde bulunmaktadır. Oturma alanı, ücretsiz WI-FI hizmeti bulunmaktadır. Ulaşımı rahat ve şehir merkezine yakın konumdadır. Tüm araç gruplarına hizmet vermektedir. Özellikle Ford, Fiat, Renaul, Isuzu, Iveco ve Mitsubishi araçlarda uzmandır.
Kapalı     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
Motorcu Otomotiv, otomotiv sektörünün önde markalarından olan FORD yetkili servisi olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2019 yılında yine otomotiv sektörünün önde gelen markalarından olan Kia'nın satış ve yetkili servisi olarak markasını güçlendirmiştir. Motorcu Otomotiv uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde Konya Karatay ilçesinde 3500m2'lik kapalı alanıyla satış, servis, yedek parça, kaporta-boya,sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satış hizmetlerini vermektedir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanlarımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Konya, Karatay ilçesinde bulunan Motorcu Otomotiv, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Kapalı     
Ara
ZEYREN OTOMOTİV Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
KAYA OTO Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
Teknik Oto ÖZEL SERVİS Özel Servis Ataşehir bölgesinde bulunmaktadır Binek araç grubuna hizmet vermektedir.
Kapalı     
Ara
Hevesli Servis Binek araç gruplarına Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
Uzunoğlu Otomotiv yedek parça ve işçilikte garantili bir sevistir.
Kapalı     
Ara
Otopin Otomotiv İstanbul Küçükçekmece'de olup tüm işlemlerinde işçilikte garantisi sunmaktadır.
Kapalı     
Ara
Otoyılmaz Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara