Dodge

 

Türkiye'nin en kaliteli, en güvenilir ve en büyük online oto sanayi sitesi Otolye, Dodge markasının Dodge Avenger, Dodge Challenger, Dodge Charger, Dodge Neon, Dodge Caliber, Dodge Dakoto, Dodge Durango, Dodge Journey, Dodge Nitro ve Dodge Ram modellerini kullanan araç sahiplerine oto servis ve oto yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor. Sahip olduğunuz Dodge marka araç için model, yıl, motor tipi, motor gücü gibi detayları kullanarak aracınıza uygun hizmetleri bulabilir ve çok kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

 

Alanında Uzman Servislerden Teklif Alın

 

Otolye’de bulunan alanında uzman Dodge servislerinden ihtiyaçlarınızı belirterek ücretsiz teklif alabilirsiniz. Aynı zamanda servislerin size sunmuş olduğu hizmet alternatiflerini de değerlendirme şansınız bulunuyor. Adresinize en yakın servisi görüntüleme imkanı sunan Otolye, sizin için araç bakım sürecini kolaylaştırıyor. Kafanıza takılan sorular ile alakalı servisler ile canlı sohbet başlatabilir veya telefonla arayabilirsiniz. Türkiye’de çok yaygın olmayan Dodge kamyon, Dodge jeep veya Dodge araba sınıflarının hepsi için aradığınız birçok hizmet Otolye’de.

 

Dodge Yedek Parçalar Otolye’de

 

Yüzlerce yedek parça arasından sizin için en uygununu seçmeniz hem sorunsuz hem de güvenli yolculuklar yapmanızı sağlar. Bu yedek parçalar filitreler gibi çok tercih edilen yedek parçalar olabileceği gibi aracınızın en önemli güvenlik sistemi olan fren diski ve fren balatası da olabilir. Orijinal Dodge Nitro aksesuarlarına ve Dodge yedek parçalarına Otolye'den ya da Otolye üzerinden seçtiğiniz yedek parçacılardan ulaşabilirsiniz. Nitelikli hizmet veren yedek parçacı, yedek parça ve oto servisini bünyesinde barındıran Otolye, sizi en güvenilir ve hızlı hizmete ulaştırır.

 

Parça İade Garantisi

 

Dodge marka aracınıza uygun yedek parçayı satan bayilere kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz gibi aldığınız yedek parça aracınıza uymazsa ya da anlatılanın aksi farklı bir ürün gönderilmişse 14 gün içerisinde sorunsuz bir şekilde iade edebilme olanağını sunuyor. Ürünü daha önceden satın alanların ve kullananların yorumlarını okuyarak, her bayinin ürün fiyatlarını ve ürün özelliklerini inceleyerek kararınızı kolaylıkla verebilirsiniz. Kullanıcı güvenliğine önem veren Otolye, aldığınız ürün size sağlam ve sorunsuz bir şekilde ulaşana kadar paranızı Otolye bünyesinde tutuyor. Siz satın aldığınız ürün ile alakalı sorun olmadığını bildirdiğinizde firmaya ödemeyi gerçekleştiriyor. DODGE SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Dodge Servislerimiz

NEREX AUTO SERVICE
Eyüp Haritada Göster
NEREX AUTOSERVICE EYÜP Zincir Servis bakım & onarım işlemlerini kapınızın önünde yapabilmektedir. Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Volkswagen, Volvo uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Yol Yardım & Çekici gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ailecek gidilebilir
Ücretsiz Check-up
Garantili Servis     Otolye Onaylı     Kapalı
Ara
NEREX MOBİL
(9)
NEREX MOBİL Zincir Servis bakım & onarım işlemlerini kapınızın önünde yapabilmektedir. Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Volkswagen, Volvo uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Yol Yardım & Çekici gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ailecek gidilebilir.
  Kapıda Hizmet
Garantili Servis     Otolye Onaylı     Kapalı
Bugün 5 kişi bu servisle görüştü
Ara
PEUGEOT NEV
(2)
Kağıthane Haritada Göster
PEUGEOT NEV Yetkili Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
 
Garantili Servis     Otolye Onaylı     Kapalı
Ara

Dilersen Dodge Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!