Dodge

 

Türkiye'nin en kaliteli, en güvenilir ve en büyük online oto sanayi sitesi Otolye, Dodge markasının Dodge Avenger, Dodge Challenger, Dodge Charger, Dodge Neon, Dodge Caliber, Dodge Dakoto, Dodge Durango, Dodge Journey, Dodge Nitro ve Dodge Ram modellerini kullanan araç sahiplerine oto servis ve oto yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor. Sahip olduğunuz Dodge marka araç için model, yıl, motor tipi, motor gücü gibi detayları kullanarak aracınıza uygun hizmetleri bulabilir ve çok kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

 

Alanında Uzman Servislerden Teklif Alın

 

Otolye’de bulunan alanında uzman Dodge servislerinden ihtiyaçlarınızı belirterek ücretsiz teklif alabilirsiniz. Aynı zamanda servislerin size sunmuş olduğu hizmet alternatiflerini de değerlendirme şansınız bulunuyor. Adresinize en yakın servisi görüntüleme imkanı sunan Otolye, sizin için araç bakım sürecini kolaylaştırıyor. Kafanıza takılan sorular ile alakalı servisler ile canlı sohbet başlatabilir veya telefonla arayabilirsiniz. Türkiye’de çok yaygın olmayan Dodge kamyon, Dodge jeep veya Dodge araba sınıflarının hepsi için aradığınız birçok hizmet Otolye’de.

 

Dodge Yedek Parçalar Otolye’de

 

Yüzlerce yedek parça arasından sizin için en uygununu seçmeniz hem sorunsuz hem de güvenli yolculuklar yapmanızı sağlar. Bu yedek parçalar filitreler gibi çok tercih edilen yedek parçalar olabileceği gibi aracınızın en önemli güvenlik sistemi olan fren diski ve fren balatası da olabilir. Orijinal Dodge Nitro aksesuarlarına ve Dodge yedek parçalarına Otolye'den ya da Otolye üzerinden seçtiğiniz yedek parçacılardan ulaşabilirsiniz. Nitelikli hizmet veren yedek parçacı, yedek parça ve oto servisini bünyesinde barındıran Otolye, sizi en güvenilir ve hızlı hizmete ulaştırır.

 

Parça İade Garantisi

 

Dodge marka aracınıza uygun yedek parçayı satan bayilere kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz gibi aldığınız yedek parça aracınıza uymazsa ya da anlatılanın aksi farklı bir ürün gönderilmişse 14 gün içerisinde sorunsuz bir şekilde iade edebilme olanağını sunuyor. Ürünü daha önceden satın alanların ve kullananların yorumlarını okuyarak, her bayinin ürün fiyatlarını ve ürün özelliklerini inceleyerek kararınızı kolaylıkla verebilirsiniz. Kullanıcı güvenliğine önem veren Otolye, aldığınız ürün size sağlam ve sorunsuz bir şekilde ulaşana kadar paranızı Otolye bünyesinde tutuyor. Siz satın aldığınız ürün ile alakalı sorun olmadığını bildirdiğinizde firmaya ödemeyi gerçekleştiriyor. DODGE SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Dodge Servislerimiz

NEREX MOBİL
(9)

Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
  Kapıda Hizmet
Kapalı    Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
HYUNDAİ NEV
(1)

Bahçelievler İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
 
Kapalı    
Ara
NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
 
Kapalı    Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara

Dilersen Dodge Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!