Daihatsu

 

Türkiye’nin en büyük oto sanayi sitesi sizler için Daihatsu Terios, Daihatsu Sirion, Daihatsu Materia, Daihatsu Copen sahiplerine Daihatsu yedek parça ürünleri ve diğer oto sanayi ürünlerini sunmaktadır. Dilediğiniz ürünlere kolayca erişebileceğiniz sitemiz, ürün çeşitliliğiyle, kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla hizmetinizde. Sizde bir Daihatsu araba veya Daihatsu kamyonet sahibi iseniz, sitemizden yapacağınız alışverişler sayesinde yedek parça ürünlerine, çeşitli oto ürünlerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Uygun fiyat yapısı sayesinde alışverişinizde ekonomiklik unsurunu canlandıracak olan sitemiz, kaliteli ürünleriyle de ön plana çıkmaktadır. Aradığınız hizmet ya da ürünü Otolye ‘nin gelişmiş sistemi sayesinde rahatlıkla inceleyebilirsiniz.   

 

Daihatsu Yedek Parça

 

Söz konusu yedek parça olunca birçok faktörün önemsenmesi gerekmektedir. Bu faktörlerin başında ürünlerin araca uyumluluğu, kalitesi, sağlamlığı ve dayanıklılığı gelmektedir. Bütün bu unsurları içeren Daihatsu yedek parça ürünleri sitemizde yer almaktadır. Otolye’de bulunan firmalardan daha önce hizmet satın almış kişilerin yorumlarını ve siparişlerini inceleyebilir, böylelikle daha sağlıklı karar verebilirsiniz. Örneğin sitemizde Daihatsu Terios yedek parça şeklinde arama yaparak, ilgili ürünlere ulaşabilirsiniz. Kalitesiyle ön plana çıkan bu ürünler, uygun fiyatı sayesinde de cebinizi yakmayacaktır.  

Orijinal yedek parça ürünlerine, sitemizde yapacağınız çeşitli aramalar ve sınıflandırmalar sayesinde sizin için en uygun olan ürünlere ulaşım imkânı çok kolaydır. 

 

Daihatsu Servis Hizmetleri

 

Sitemizde servis hizmetleri de yürütülmektedir. Kullanıcıların yorumlarına, hizmetin puan durumuna veya diğer faktörlere göre belirleyeceğiniz Daihatsu servis hizmetine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan sistem gayet basit bir şekilde çalışmaktadır. Öncelikle aracınızı ve almak istediğiniz hizmeti seçmeniz gerekmektedir. Gereken seçimleri yaptıktan sonra, tüm hizmet verenler karşınıza gelecektir. Puan ve yorum durumuna göre gereken incelemeleri yaptıktan sonra bayiler ile birebir görüşme imkânınız vardır. Ücretsiz bir şekilde bayilerden teklif alabilirsiniz. Yapacağınız incelemeler sonrasında size en uygun teklifi veren servisten randevunuzu kolayca alabilirsiniz.

Otolye, sipariş verdiğiniz ürünü siz teslim alana kadar kendi bünyesinde tutar. Böylece alınan parçanın uygun olmaması, anlatıldığı gibi olmaması, arızalı olması durumunda 14 gün içerisinde kolayca iade ederek paranızı geri almanızı sağlar. Böylelikle paranız güvende olur. Binlerce yedek parçayı ve oto servisi bünyesinde barındıran Otolye, güvenilir olan ve hizmeti nitelikli olan oto servisleri araç sahipleri ile buluşturmaktadır. 


DAIHATSU SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Daihatsu Servislerimiz

PEUGEOT NEV
(2)

Kağıthane İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
PEUGEOT NEV Yetkili Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
 
Kapalı    
Ara
NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
 
Kapalı    
Ara
HYUNDAİ NEV
(1)

Bahçelievler İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
 
Kapalı    
Ara

Dilersen Daihatsu Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!