Hyundai Servisleri

Otomobil sektörü içerisinde bilinen araçlara bakıldığında bazı araçlar daha ön planda olmaktadır. Hyundai de bu markalardan biridir. Araçlarını geçmişten günümüze kadar başarı ile taşıyan bu marka, Hyundai servisleri noktasında da her zaman bir adım ileride olmuştur. Sizler için hazırladığımız bu yazımızda ise Hyundai markasının servisleri hakkında bilgilendirme yapacağız. 

 

İstanbul Hyundai Yetkili Servis

Yetkili servis denildiğinde markanın iletişimde olduğu ve direkt olarak aracın marka modeli hakkında gerekli tüm bilgilere sahip olan Hyundai servisleri akla gelmektedir. Bu tanım oldukça doğru olmakla birlikte aracınız için yapılacak her işlemde sizlere genel bilgilendirmeler de yapılmaktadır. Bilgilendirme yapılmadan ya da sizin izniniz olmadan aracınızın herhangi bir alanına işlem yapılamaz. Bu noktada aracınız için İstanbul Hyundai yetkili servis hizmeti arıyorsanız, doğru yerdesiniz!

Otolye bünyesinde on binlerce servis barındırmaktadır. Aradığınız markaya göre servislerimiz arasından seçim yapabilir ve gitmeden önce arayabilirsiniz. Sizlere sağladığımız Hyundai servis iletişim numarası ile gitmeden önce ücretsiz olarak servis hizmet bedelini öğrenebilirsiniz.

 

İstanbul Hyundai Özel Servis

Özel servis noktasında genel olarak seçimlerin doğru yapılmasına dair bir durum söz konusudur. Genel olarak bakıldığında bu oldukça doğru bir bilgilendirmedir. Hyundai servisleri noktasında özel servisler sizlere yetkili serviste olduğu gibi bilgilendirme yapmak durumundadır. Aynı zamanda daha önce bu marka model üzerinde çalışmış olması gerekir. Profesyonel anlamda sizlere hizmet sağlayan İstanbul Hyundai özel servis alanında tüm hizmetleri Otolye’de bulabilirsiniz. 

Otolye servis noktasında oldukça titiz davranmaktadır. Aracınız için en iyisini isteyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Otolye, Hyundai servisleri noktasında belirli kriterlere uyan servisleri sistemine kabul etmektedir. Bu sayede alınan her hizmette kalite ve profesyonellik söz konusu olmaktadır. 

 

Hyundai Periyodik Bakım

Araçlar da insanlar gibi bakıma ve ilgiye ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle her aracın belirli dönemlerde bakım ihtiyaçları doğar. Hyundai periyodik bakım modele göre farklı kilometrelerde yapılması gereken işlemlerden biridir. İşlemler sırasında aracınız için ilk olarak temel alanlara bakılır. Yağ, su ve motor kontrolleri sonrasında modele uygun olarak testler yapılır. 

Araçlarınızın tüm bakımlarını profesyonel Hyundai servisleri içerisinde yaptırabilirsiniz. Sizler için sağladığımız hizmetlere ek olarak dönem dönem farklı kampanyalarda oluşturmaktayız. Servislerimizi ve bizleri düzenli olarak takip ederek, Hyundai bakım kampanyası hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

 

En Yakın Hyundai Servisi

Trafik oldukça zorlu bir mücadele alanı olabilmektedir. Genel olarak yanlış kullanım, araç arızalanmaları ya da kaza gibi durumlarda aracınız için servis araması yapmak zorunda olabilirsiniz. Hyundai servisleri noktasında bu durumda size en yakın olanı bularak profesyonel bir hizmet almalı ve aracınızın güvenliğini sağlamalısınız. Bu noktada sizleri yalnız bırakmayan Otolye en yakın Hyundai servisi özelliği ile adresinize en yakın olan servisi bulmanızı sağlar. Tek yapmanız gereken konumunuzu girmek, gerisini sizin için Otolye halleder!Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
Hyundai Uzmanı Kapıda Hizmet
Kapalı     Bugün 10 kişi bu servisle görüştü
Ara
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
Hyundai Uzmanı
Kapalı     Bugün 11 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
Hyundai Uzmanı
Kapalı     
Ara
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
Hyundai Uzmanı Ücretsiz Check-up
Kapalı     Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
Motorcu Otomotiv, otomotiv sektörünün önde markalarından olan FORD yetkili servisi olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2019 yılında yine otomotiv sektörünün önde gelen markalarından olan Kia'nın satış ve yetkili servisi olarak markasını güçlendirmiştir. Motorcu Otomotiv uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde Konya Karatay ilçesinde 3500m2'lik kapalı alanıyla satış, servis, yedek parça, kaporta-boya,sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satış hizmetlerini vermektedir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanlarımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Konya, Karatay ilçesinde bulunan Motorcu Otomotiv, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Kapalı     
Ara
ÖCAL OTOMOTİV özel servis olup bakım mekanikten kaporta boyaya ve tüm servis hizmetinizi sağlayacak servislerden biridir. Otolye hizmet standartlarına uygundur.
Kapalı     Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
KAYA OTO Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
Özgör Otomotiv İstanbul Kartal'da Kartal Oto Sanayi Sitesi'nde bulunmaktadır. Oturma alanı, ücretsiz WI-FI hizmeti bulunmaktadır. Ulaşımı rahat ve şehir merkezine yakın konumdadır. Tüm araç gruplarına hizmet vermektedir. Özellikle Ford, Fiat, Renaul, Isuzu, Iveco ve Mitsubishi araçlarda uzmandır.
Kapalı     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
Uzunoğlu Otomotiv yedek parça ve işçilikte garantili bir sevistir.
Kapalı     
Ara
ZEYREN OTOMOTİV Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
Uzun yıllardan beri tecrübesi ile müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır. Aracınız için her şeyi tek seferde yaptırabileceğiniz nadir servislerden biridir.
Kapalı     Bugün 5 kişi bu servisle görüştü
Ara
Hevesli Servis Binek araç gruplarına Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
Otopin Otomotiv İstanbul Küçükçekmece'de olup tüm işlemlerinde işçilikte garantisi sunmaktadır.
Kapalı     
Ara
Otoyılmaz Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
Teknik Oto ÖZEL SERVİS Özel Servis Ataşehir bölgesinde bulunmaktadır Binek araç grubuna hizmet vermektedir.
Kapalı     
Ara