Iveco

 

Türkiye’nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, kullanıcılarına otomobil yedek parçası ve oto servis hizmeti sunan bir site konumundadır. Iveco Daily, Iveco kamyon, Iveco 35.9, Iveco minibüs veya diğer Iveco modellerinden herhangi birine sahip iseniz, sitemizden aradığınız parçayı ve hizmeti rahatlıkla bulabilirsiniz. Dilediğiniz çeşitlere rahatlıkla ulaşabileceğiniz sitemiz kalitesiyle, çeşitliliğiyle ve uygun fiyat avantajlarıyla bir bütün olarak hizmet vermektedir. Iveco modelleri sahiplerine özel olarak tasarlanan yedek parçaları, kalite standartları açısından uygun bir durumdadır. Bu parçalar, modelinize tam uyum sağlar ve sizi yarı yolda bırakmaz. Aradığınız hizmet ya da ürünü Otolye’nin gelişmiş sistemiyle rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Iveco Yedek Parça Çeşitleri İle Otolye Hizmetinizdedir

 

Otolye ‘de müşteri ile sürekli iletişimde olan ve kafasına takılan soruları cevaplayan yüzlerce yedek parçacı bulunmaktadır. Sitemizde aradığınız Iveco yedek parça ürününü rahatlıkla basit aramalarla bulabilmeniz mümkün. Kafanıza takılan soruları ürün ve hizmet satın aldığınız kişilere sorarak giderebilir, bu sayede aldığınız hizmetten maksimum verim alabilirsiniz. Sitemiz sayesinde müşteriler, Iveco bayileri arasındaki fiyatları karşılaştırabilir ve buna uygun bir şekilde tercihte bulunabilirler. Aynı zamanda bayiler arasında yapılan yorumları inceleyebilir, yine buna uygun bir şekilde tercihte bulunabilirsiniz. Sitemiz üzerinde fiyat teklifi almak tamamen ücretsizdir. Bu sayede birden çok fiyat teklifini ücretsiz bir şekilde alabilir, bu kriterlere göre tercihte bulunabilirsiniz. Aldığınız ürün istediğiniz gibi veya anlatıldığı gibi çıkmazsa 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

 

Iveco Servis Hizmetlerine Otolye İle Güvenli Bir Şekilde Ulaşın

 

Türkiye’nin en büyük sanayi sitesi Otolye ‘de servis hizmetleri de bulunmaktadır. Gelişmiş arama sistemi sayesinde size en uygun, en ideal ve en yakın Iveco servis noktasını bulabilirsiniz. Sitemizde aynı zamanda kullanıcı yorumlarını okuyabilir, puan durumuna göre tercihte bulunabilirsiniz. Araç modelini ve aradığınız hizmeti seçtikten sonra hizmet verenlerden kolayca randevu alabilirsiniz. Üstelik fiyat teklifi almak tamamen ücretsiz! Alacağınız hizmet konusunda kafanıza takılan soruları gidermek için servis hizmeti verenlerle birebir iletişim halinde kalabilirsiniz. Otolye, size daha iyi hizmet verebilmek için kendini sürekli geliştirmektedir.IVECO SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Iveco Servislerimiz

AUTOTEAM BOSCH CAR SERVİSİ
(3)

Ümraniye İstanbul (Asya) Haritada Göster
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
 
Şu an açık    Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEV TARABYA

Sarıyer İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV TARABYA Yetkili Servisimiz, yeni merkezi ile Citroen, Peugeot ve Opel markalarının yetkili servisi ve satıcısıdır. Stellantis / Groupe PSA çatısı altındaki Opel, Citroen ve Spoticar markalarını da bünyemize katarak 4. Levent’teki lokasyonumuzdan Tarabya’da, 4.500 m²si kapalı olmak üzere toplam 8.000 m²lik bir alana kurulu tesisimizde Haziran ayı itibariyle hizmet vermeye başladık.
 
Şu an açık    Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
 
Şu an açık    
Ara

Dilersen Iveco Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!