Iveco

 

Türkiye’nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, kullanıcılarına otomobil yedek parçası ve oto servis hizmeti sunan bir site konumundadır. Iveco Daily, Iveco kamyon, Iveco 35.9, Iveco minibüs veya diğer Iveco modellerinden herhangi birine sahip iseniz, sitemizden aradığınız parçayı ve hizmeti rahatlıkla bulabilirsiniz. Dilediğiniz çeşitlere rahatlıkla ulaşabileceğiniz sitemiz kalitesiyle, çeşitliliğiyle ve uygun fiyat avantajlarıyla bir bütün olarak hizmet vermektedir. Iveco modelleri sahiplerine özel olarak tasarlanan yedek parçaları, kalite standartları açısından uygun bir durumdadır. Bu parçalar, modelinize tam uyum sağlar ve sizi yarı yolda bırakmaz. Aradığınız hizmet ya da ürünü Otolye’nin gelişmiş sistemiyle rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Iveco Yedek Parça Çeşitleri İle Otolye Hizmetinizdedir

 

Otolye ‘de müşteri ile sürekli iletişimde olan ve kafasına takılan soruları cevaplayan yüzlerce yedek parçacı bulunmaktadır. Sitemizde aradığınız Iveco yedek parça ürününü rahatlıkla basit aramalarla bulabilmeniz mümkün. Kafanıza takılan soruları ürün ve hizmet satın aldığınız kişilere sorarak giderebilir, bu sayede aldığınız hizmetten maksimum verim alabilirsiniz. Sitemiz sayesinde müşteriler, Iveco bayileri arasındaki fiyatları karşılaştırabilir ve buna uygun bir şekilde tercihte bulunabilirler. Aynı zamanda bayiler arasında yapılan yorumları inceleyebilir, yine buna uygun bir şekilde tercihte bulunabilirsiniz. Sitemiz üzerinde fiyat teklifi almak tamamen ücretsizdir. Bu sayede birden çok fiyat teklifini ücretsiz bir şekilde alabilir, bu kriterlere göre tercihte bulunabilirsiniz. Aldığınız ürün istediğiniz gibi veya anlatıldığı gibi çıkmazsa 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

 

Iveco Servis Hizmetlerine Otolye İle Güvenli Bir Şekilde Ulaşın

 

Türkiye’nin en büyük sanayi sitesi Otolye ‘de servis hizmetleri de bulunmaktadır. Gelişmiş arama sistemi sayesinde size en uygun, en ideal ve en yakın Iveco servis noktasını bulabilirsiniz. Sitemizde aynı zamanda kullanıcı yorumlarını okuyabilir, puan durumuna göre tercihte bulunabilirsiniz. Araç modelini ve aradığınız hizmeti seçtikten sonra hizmet verenlerden kolayca randevu alabilirsiniz. Üstelik fiyat teklifi almak tamamen ücretsiz! Alacağınız hizmet konusunda kafanıza takılan soruları gidermek için servis hizmeti verenlerle birebir iletişim halinde kalabilirsiniz. Otolye, size daha iyi hizmet verebilmek için kendini sürekli geliştirmektedir.IVECO SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Iveco Servislerimiz

HYUNDAİ NEV
(1)

Bahçelievler İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
 
Kapalı    
Ara
AUTOTEAM BOSCH CAR SERVİSİ
(3)

Ümraniye İstanbul (Asya) Haritada Göster
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
 
Kapalı    
Ara
UZUNOĞLU OTOMOTİV

Ortahisar Trabzon Haritada Göster
Uzunoğlu Otomotiv yedek parça ve işçilikte garantili bir sevistir.
 
Kapalı    
Ara

Dilersen Iveco Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!