Citröen Servisleri 

Citröen araç severler için büyük bir marka olmakla birlikte sektör içerisinde de yerini korumaktadır. Sunduğu tasarımı, yapısı ve güvenli yol tutuşu ile beğenilen Citröen markası için merak edilen bir diğer konu ise servisleridir. Citröen servisleri nasıl? Süreç nasıl işliyor? Gibi tüm konular genel olarak araç kullanıcıları için merak edilen konulardır. Sizler için süreçleri ve servis yapısını bu yazımızda detaylı bir şekilde anlattık. 

 

İstanbul Citröen Yetkili Servis

Yetkili servisler araçlar için her zaman en hızlı işlemi yapan alanlar olarak bilinmektedir. Ancak çoğu zaman tercih edilmeme nedenleri aracın sorununa yönelik anlaşmazlıklarda bekleme süresinin artmasıdır. İstanbul Citröen yetkili servis noktasında ise Otolye sizler için en iyilerini bir araya toplamıştır. Aracınızın arızasında ya da bakım ihtiyaçlarında sistemimize girerek, size en yakın yetkili servise uğrayabilirsiniz. 

Citröen servisleri, servis yapısına göre farklı hizmet sunmaktadır. Ancak her hizmet direkt olarak araç sahibine bildirilmeli ve istenmeyen durumlar var ise çözülmelidir. Bu nedenler servis seçimleri her zaman oldukça önemli bir konudur. 

 

İstanbul Citröen Özel Servis 

Özel servis kapsamında Citröen servisleri büyük bir alana yayılmaktadır. Genel olarak marka ile uzun zaman boyunca çalışan servisler sistem konusunda tam profesyonellik sağlamaktadır. Yedek parça ve tüm kapsamlarda İstanbul Citröen özel servis imkânlarında orjinallik ve kaliteli bir çalışma yapılması söz konusudur. 

Otolye sizlere özel ve yetkili servisleri bir arada sunarak seçim imkânı bırakmaktadır. Özel servislerimiz tamamen belirli bir kurala göre sistemimize dâhil olmaktadır. Sizlerin memnuniyeti adına bu süreçlerde ekstra titiz davranmaktayız. Sizlere sunduğumuz diğer bir imkân ise; Citröen servis iletişim numarası ile servislerimizi arayabilir ve ücretsiz hizmet bedeli bilgisi alabilirsiniz. 

 

Citröen Periyodik Bakım 

Bakım işlemlerinde araçların yapıları ve durumları oldukça önemlidir. Bir aracın artık eski sürüş imkânına sahip olmaması demek bakımlarının ihmal edildiği anlamına gelmektedir. Citröen periyodik bakım işlemleri her zaman düzenli olarak yapılması gerekir. Aracınızın performans düşüklüğü ve yol tutuş yeteneğini kaybetmesi daha büyük sorunlara neden olabilmektedir. Bu durumda Citröen servisleri içerisinde istediğiniz zaman bu hizmeti alabilirsiniz. 

Otolye olarak sizlere sunduğumuz imkânlara ek bakım kampanyası da oluşturmaktayız. Düzenli olarak sistemimizi takip etmeniz halinde Citröen bakım kampanyasını yakalayabilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 

 

En Yakın Citröen Servisi

Araç mekanik bir yapı olması nedeniyle her zaman arızalanabilmektedir. Ani arızalarda ise en yakın Citröen servisi için hızlı bir arama yapmanız gerekebilir. Bu durumda Otolye sizlerin imdadına yetişerek, sunmuş olduğu Citröen servisleri alanında konumunuza göre sizlere servisleri göstermektedir. Müşteri memnuniyeti adına her zaman en iyisini sunmak ve sizlere daha iyi bir servis hizmeti yaşatmak adına çalışmaktayız. 


Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
Citroen Uzmanı Kapıda Hizmet
Şu an açık     Bugün 5 kişi bu servisle görüştü
Ara
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
Citroen Uzmanı
Şu an açık     Bugün 4 kişi bu servisle görüştü
Ara
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
Citroen Uzmanı Ücretsiz Check-up
Şu an açık     Bugün 6 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEV TARABYA Yetkili Servisimiz, yeni merkezi ile Citroen, Peugeot ve Opel markalarının yetkili servisi ve satıcısıdır. Stellantis / Groupe PSA çatısı altındaki Opel, Citroen ve Spoticar markalarını da bünyemize katarak 4. Levent’teki lokasyonumuzdan Tarabya’da, 4.500 m²si kapalı olmak üzere toplam 8.000 m²lik bir alana kurulu tesisimizde Haziran ayı itibariyle hizmet vermeye başladık.
Citroen Uzmanı
Şu an açık     
Ara
Teknik Oto ÖZEL SERVİS Özel Servis Ataşehir bölgesinde bulunmaktadır Binek araç grubuna hizmet vermektedir.
Şu an açık     Bugün 4 kişi bu servisle görüştü
Ara
ZEYREN OTOMOTİV Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Şu an açık     
Ara
ÖCAL OTOMOTİV özel servis olup bakım mekanikten kaporta boyaya ve tüm servis hizmetinizi sağlayacak servislerden biridir. Otolye hizmet standartlarına uygundur.
Şu an açık     Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
KAYA OTO Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Şu an açık     
Ara
Özgör Otomotiv İstanbul Kartal'da Kartal Oto Sanayi Sitesi'nde bulunmaktadır. Oturma alanı, ücretsiz WI-FI hizmeti bulunmaktadır. Ulaşımı rahat ve şehir merkezine yakın konumdadır. Tüm araç gruplarına hizmet vermektedir. Özellikle Ford, Fiat, Renaul, Isuzu, Iveco ve Mitsubishi araçlarda uzmandır.
Şu an açık     
Ara
Otoyılmaz Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
Motorcu Otomotiv, otomotiv sektörünün önde markalarından olan FORD yetkili servisi olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2019 yılında yine otomotiv sektörünün önde gelen markalarından olan Kia'nın satış ve yetkili servisi olarak markasını güçlendirmiştir. Motorcu Otomotiv uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde Konya Karatay ilçesinde 3500m2'lik kapalı alanıyla satış, servis, yedek parça, kaporta-boya,sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satış hizmetlerini vermektedir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanlarımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Konya, Karatay ilçesinde bulunan Motorcu Otomotiv, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Şu an açık     
Ara
Uzunoğlu Otomotiv yedek parça ve işçilikte garantili bir sevistir.
Şu an açık     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
Uzun yıllardan beri tecrübesi ile müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır. Aracınız için her şeyi tek seferde yaptırabileceğiniz nadir servislerden biridir.
Şu an açık     
Ara
Hevesli Servis Binek araç gruplarına Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Şu an açık     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
Otopin Otomotiv İstanbul Küçükçekmece'de olup tüm işlemlerinde işçilikte garantisi sunmaktadır.
Şu an açık     Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara