Chery

Türkiye'nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Chery araç sahiplerine oto servis ve orijinal yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor. Chery araba markası altındaki tüm modeller için ihtiyacınız olan teknik servis ve onarım hizmeti için randevunuzu sadece birkaç tıkla oturduğunuz yerden alabilir ve size en yakın oto servis firmasına aracınızı gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Cherytiggo, Chery Alia, Chery Jip, Chery New Tiggo 5 ve diğer tüm modeller için muayene öncesi ve sonrası, aracınız için gerekli olan tüm bakım ve onarımları, güvenilir teknik servis elemanları tarafından yaptırabilirsiniz.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Chery yedek parça ve aksamlarını kolayca bulmanız için Otolye filtreleme kısmında aramanız yeterli. Sistem otomatik olarak aradığınız hizmete karşılık en uygun servisi sizlere sunacaktır. Karşınıza sıralanan servislerlere dilerseniz; "Ara" butonu ile ulaşabilir; servis online durumda ise "Chat" butonuna tıklayarak onlarla iletişime geçebilirsiniz. Tüm detayları paylaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Güvenilir Servis Bulabilmeniz İçin Otolye Yanınızda

Chery yetkili servis arıyor ama güvenilir ve işinin ehli bir teknik servis konusunda tereddütleriniz varsa; Türkiye'nin en büyük çevrimiçi oto sanayi sitesi Otolye'nin garantisi altındaki Chery servis firmalarını tercih edebilirsiniz. Fiyat ve hizmet kalitesi açısından sizin için en iyi kriterlere sahip tüm teknik servis firmalarını listelenmiş şekilde bulabilir ve size en yakın olanını tercih edebilirsiniz. Bu firmalardan, Chery fiyat listesi için de teknik destek alarak bütçenize en uygun olanını seçebilirsiniz. Şu an için sadece İstanbul'daki sanayi bölgeleri için hizmet veren Otolye, çok yakında Türkiye'nin diğer tüm bölgelerindeki teknik servis ve yedek parça firmalarını da sizlere sunacaktır. Haydi, siz de hemen en iyi sonuç için ücretsiz fiyat teklifi alın ve güvenilir hizmetin tadını çıkarın!

 

 

CHERY SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Chery Servislerimiz

NEREX AUTO SERVICE
Eyüp Haritada Göster
NEREX AUTOSERVICE EYÜP Zincir Servis bakım & onarım işlemlerini kapınızın önünde yapabilmektedir. Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Volkswagen, Volvo uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Yol Yardım & Çekici gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ailecek gidilebilir
Ücretsiz Check-up
Garantili Servis     Otolye Onaylı     Kapalı
Ara
NEREX MOBİL
(9)
NEREX MOBİL Zincir Servis bakım & onarım işlemlerini kapınızın önünde yapabilmektedir. Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Volkswagen, Volvo uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Yol Yardım & Çekici gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ailecek gidilebilir.
  Kapıda Hizmet
Garantili Servis     Otolye Onaylı     Kapalı
Bugün 5 kişi bu servisle görüştü
Ara
AUTOTEAM BOSCH CAR SERVİSİ
(3)
Ümraniye Haritada Göster
AUTOTEAM BOSCH CAR SERVİSİ Zincir Servis Ümraniye bölgesinde ulaşımı rahat konumda sanayi dışında bulunmaktadır. Vale hizmeti mevcuttur.
 
Garantili Servis     Otolye Onaylı     Kapalı
Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara

Dilersen Chery Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!