Chery

Türkiye'nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Chery araç sahiplerine oto servis ve orijinal yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor. Chery araba markası altındaki tüm modeller için ihtiyacınız olan teknik servis ve onarım hizmeti için randevunuzu sadece birkaç tıkla oturduğunuz yerden alabilir ve size en yakın oto servis firmasına aracınızı gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Cherytiggo, Chery Alia, Chery Jip, Chery New Tiggo 5 ve diğer tüm modeller için muayene öncesi ve sonrası, aracınız için gerekli olan tüm bakım ve onarımları, güvenilir teknik servis elemanları tarafından yaptırabilirsiniz.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Chery yedek parça ve aksamlarını kolayca bulmanız için Otolye filtreleme kısmında aramanız yeterli. Sistem otomatik olarak aradığınız hizmete karşılık en uygun servisi sizlere sunacaktır. Karşınıza sıralanan servislerlere dilerseniz; "Ara" butonu ile ulaşabilir; servis online durumda ise "Chat" butonuna tıklayarak onlarla iletişime geçebilirsiniz. Tüm detayları paylaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Güvenilir Servis Bulabilmeniz İçin Otolye Yanınızda

Chery yetkili servis arıyor ama güvenilir ve işinin ehli bir teknik servis konusunda tereddütleriniz varsa; Türkiye'nin en büyük çevrimiçi oto sanayi sitesi Otolye'nin garantisi altındaki Chery servis firmalarını tercih edebilirsiniz. Fiyat ve hizmet kalitesi açısından sizin için en iyi kriterlere sahip tüm teknik servis firmalarını listelenmiş şekilde bulabilir ve size en yakın olanını tercih edebilirsiniz. Bu firmalardan, Chery fiyat listesi için de teknik destek alarak bütçenize en uygun olanını seçebilirsiniz. Şu an için sadece İstanbul'daki sanayi bölgeleri için hizmet veren Otolye, çok yakında Türkiye'nin diğer tüm bölgelerindeki teknik servis ve yedek parça firmalarını da sizlere sunacaktır. Haydi, siz de hemen en iyi sonuç için ücretsiz fiyat teklifi alın ve güvenilir hizmetin tadını çıkarın!

 

 

En Popüler Chery Servislerimiz
ÖZ OTO
Başakşehir Haritada Göster
ÖZ OTO Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Garantili Servis     Otolye Onaylı     Şu an kapalı
Ara
ŞENEL OTOMOTİV
Maltepe Haritada Göster
ŞENEL OTOMOTİV Özel Servis Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Nissan uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Elektrik & Elektronik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Garantili Servis     Otolye Onaylı     Şu an kapalı
Ara
İSTANBUL AUTO
Üsküdar Haritada Göster
İSTANBUL AUTO Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Garantili Servis     Otolye Onaylı     Şu an kapalı
Ara

Dilersen Chery Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!