Chery

Türkiye'nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Chery araç sahiplerine oto servis ve orijinal yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor. Chery araba markası altındaki tüm modeller için ihtiyacınız olan teknik servis ve onarım hizmeti için randevunuzu sadece birkaç tıkla oturduğunuz yerden alabilir ve size en yakın oto servis firmasına aracınızı gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Cherytiggo, Chery Alia, Chery Jip, Chery New Tiggo 5 ve diğer tüm modeller için muayene öncesi ve sonrası, aracınız için gerekli olan tüm bakım ve onarımları, güvenilir teknik servis elemanları tarafından yaptırabilirsiniz.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Chery yedek parça ve aksamlarını kolayca bulmanız için Otolye filtreleme kısmında aramanız yeterli. Sistem otomatik olarak aradığınız hizmete karşılık en uygun servisi sizlere sunacaktır. Karşınıza sıralanan servislerlere dilerseniz; "Ara" butonu ile ulaşabilir; servis online durumda ise "Chat" butonuna tıklayarak onlarla iletişime geçebilirsiniz. Tüm detayları paylaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Güvenilir Servis Bulabilmeniz İçin Otolye Yanınızda

Chery yetkili servis arıyor ama güvenilir ve işinin ehli bir teknik servis konusunda tereddütleriniz varsa; Türkiye'nin en büyük çevrimiçi oto sanayi sitesi Otolye'nin garantisi altındaki Chery servis firmalarını tercih edebilirsiniz. Fiyat ve hizmet kalitesi açısından sizin için en iyi kriterlere sahip tüm teknik servis firmalarını listelenmiş şekilde bulabilir ve size en yakın olanını tercih edebilirsiniz. Bu firmalardan, Chery fiyat listesi için de teknik destek alarak bütçenize en uygun olanını seçebilirsiniz. Şu an için sadece İstanbul'daki sanayi bölgeleri için hizmet veren Otolye, çok yakında Türkiye'nin diğer tüm bölgelerindeki teknik servis ve yedek parça firmalarını da sizlere sunacaktır. Haydi, siz de hemen en iyi sonuç için ücretsiz fiyat teklifi alın ve güvenilir hizmetin tadını çıkarın!

 

 

CHERY SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Chery Servislerimiz

MOTORCU OTOMOTİV

Selçuklu Konya Haritada Göster
Motorcu Otomotiv, otomotiv sektörünün önde markalarından olan FORD yetkili servisi olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2019 yılında yine otomotiv sektörünün önde gelen markalarından olan Kia'nın satış ve yetkili servisi olarak markasını güçlendirmiştir. Motorcu Otomotiv uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde Konya Karatay ilçesinde 3500m2'lik kapalı alanıyla satış, servis, yedek parça, kaporta-boya,sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satış hizmetlerini vermektedir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanlarımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Konya, Karatay ilçesinde bulunan Motorcu Otomotiv, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.
 
Kapalı    
Ara
AUTOTEAM BOSCH CAR SERVİSİ
(3)

Ümraniye İstanbul (Asya) Haritada Göster
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
 
Kapalı    
Ara
PEUGEOT NEV
(2)

Kağıthane İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
PEUGEOT NEV Yetkili Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
 
Kapalı    
Ara

Dilersen Chery Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!