Chery

Türkiye'nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Chery araç sahiplerine oto servis ve orijinal yedek parça alanında binlerce seçenek sunuyor. Chery araba markası altındaki tüm modeller için ihtiyacınız olan teknik servis ve onarım hizmeti için randevunuzu sadece birkaç tıkla oturduğunuz yerden alabilir ve size en yakın oto servis firmasına aracınızı gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Cherytiggo, Chery Alia, Chery Jip, Chery New Tiggo 5 ve diğer tüm modeller için muayene öncesi ve sonrası, aracınız için gerekli olan tüm bakım ve onarımları, güvenilir teknik servis elemanları tarafından yaptırabilirsiniz.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Chery yedek parça ve aksamlarını kolayca bulmanız için Otolye filtreleme kısmında aramanız yeterli. Sistem otomatik olarak aradığınız hizmete karşılık en uygun servisi sizlere sunacaktır. Karşınıza sıralanan servislerlere dilerseniz; "Ara" butonu ile ulaşabilir; servis online durumda ise "Chat" butonuna tıklayarak onlarla iletişime geçebilirsiniz. Tüm detayları paylaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Güvenilir Servis Bulabilmeniz İçin Otolye Yanınızda

Chery yetkili servis arıyor ama güvenilir ve işinin ehli bir teknik servis konusunda tereddütleriniz varsa; Türkiye'nin en büyük çevrimiçi oto sanayi sitesi Otolye'nin garantisi altındaki Chery servis firmalarını tercih edebilirsiniz. Fiyat ve hizmet kalitesi açısından sizin için en iyi kriterlere sahip tüm teknik servis firmalarını listelenmiş şekilde bulabilir ve size en yakın olanını tercih edebilirsiniz. Bu firmalardan, Chery fiyat listesi için de teknik destek alarak bütçenize en uygun olanını seçebilirsiniz. Şu an için sadece İstanbul'daki sanayi bölgeleri için hizmet veren Otolye, çok yakında Türkiye'nin diğer tüm bölgelerindeki teknik servis ve yedek parça firmalarını da sizlere sunacaktır. Haydi, siz de hemen en iyi sonuç için ücretsiz fiyat teklifi alın ve güvenilir hizmetin tadını çıkarın!

 

 

CHERY SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Chery Servislerimiz

HYUNDAİ NEV
(1)

Bahçelievler İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
 
Kapalı    
Ara
NEREX MOBİL
(9)

Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
  Kapıda Hizmet
Kapalı    Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
ÖCAL OTOMOTİV

Yüreğir Adana Haritada Göster
ÖCAL OTOMOTİV özel servis olup bakım mekanikten kaporta boyaya ve tüm servis hizmetinizi sağlayacak servislerden biridir. Otolye hizmet standartlarına uygundur.
 
Kapalı    
Ara

Dilersen Chery Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!