Lancia

 

Türkiye’nin en büyük oto sanayi sitesi Otolye, Lancia Ypsilon, Lancia Voyager ve diğer Lancia model sahiplerine oto yedek parçası ve oto servis hizmeti sunmaktadır. Sitemizdeki ürünler kalite standartları açısından uygundur. Aracınıza tam olarak uyum sağlar ve sizi yarı yolda bırakmaz. Kalite, uygun fiyat, çeşitlilik gibi faktörleri bir bütün olarak arıyorsanız doğru adrestesiniz. Lancia model araba sahiplerine özel olarak tasarlanmış yedek parçalar, yüksek kalite ve uyumluluğu ile ön plana çıkmaktadır. Bu sayede kalite, uyumluluk, dayanıklılık gibi birçok faktörü uygun fiyata satın alabilirsiniz. Aradığınız hizmet ya da ürünü sitemizin gelişmiş sistemi sayesinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Lancia Yedek Parça Ürünleri Çeşitli Olarak Sizleri Beklemekte

 

Sitemizde birden çok çeşit olarak Lancia yedek parça ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünler dayanıklı yapısı sayesinde sizi yarı yolda bırakmaz, uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz. Sitemizdeki ürün çeşitliliğin çokluğu sayesinde alışveriş yaparken kendinizi tamamen özgür hissedersiniz. Sitemizde yedek parça satın almış diğer kullanıcıların yorumlarını görebilir, tercihinizi bu yönde şekillendirebilirsiniz. Bu sayede en doğru tercihte bulunarak uygun fiyata kaliteyi satın alabilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden fiyat teklifi almak tamamen ücretsizdir. Bu sayede ise aldığınız fiyat tekliflerini ücretsiz bir şekilde karşılaştırabilir, yine doğru tercihte bulunmak için tercihinizi bu yönde şekillendirebilirsiniz. Satın aldığınız ürün istediğiniz gibi veya anlatıldığı gibi çıkmaz ise 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

 

Lancia Servis Ücret Tekliflerini Otolye İle Ücretsiz Olarak Alın

 

Sitemizde size uygun bir şekilde servis hizmetleri de yürütülmektedir. Gelişmiş sistem sayesinde size en yakın Lancia servis noktasını bulabilir, böylelikle servis aramak için ekstra bir faaliyette bulunmanıza gerek kalmaz. Aynı zamanda servis hizmetleri için de fiyat teklifi almak ücretsizdir. Bu sayede size verilen teklifleri karşılaştırarak en uygun teklifi görebilirsiniz. Aradığınız hizmeti rahatlıkla bulabilmek için öncelikle araç modelini ve satın alacağınız servis hizmeti türünü seçmeniz gerekmektedir. Böylelikle karşınıza aradığınız kriterlerde servisler gelecektir. Bu servisleri puan ve yorum durumuna göre inceleyerek bir tercihte bulunmanız gerekecektir. Kafanıza takılan sorular var ise sitemizin gelişmiş sistemi sayesinde servis hizmeti sunan kişilerle birebir görüşme imkanı yakalayarak bu soruları giderebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde teklif aldıktan sonra size en uygun teklifi görüp, bayilerden kolayca randevu alabilirsiniz.

 LANCIA SERVİS ve YEDEK PARÇA

En Popüler Lancia Servislerimiz

UZUNOĞLU OTOMOTİV

Ortahisar Trabzon Haritada Göster
Uzunoğlu Otomotiv yedek parça ve işçilikte garantili bir sevistir.
 
Kapalı    
Ara
NEREX MOBİL
(9)

Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
  Kapıda Hizmet
Kapalı    
Ara
NEREX AUTO SERVICE
(1)

Eyüp İstanbul (Avrupa) Haritada Göster
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
 
Kapalı    
Ara

Dilersen Lancia Aracın İçin 3 Fiyat Teklifi Al

Servis ve yedek parça fiyat tekliflerini kolayca al, karşılaştır, paran cebinde kalsın!