Daewoo Servis Fiyatları

Güney Kore menşeili olan Daewoo 1967 yılında üretilmeye başlanmıştır. Günümüzde çok fazla adı duyulmasa da satış oranları olarak kendini göstermektedir. Sunduğu konfor alanı ve iyi sürüş deneyimleri ile de ön plana çıkmaktadır. Genel olarak marka adı çok duyulmayan Daewoo için servis noktasında da zorlanma yaşanabilir. Ancak Otolye oto servislerinde her araç üzerinde çalışmış profesyonel oto servisleri bulabilirsiniz. Daewoo servis fiyatları için genel bir bilgilendirme alabilir ve size en uygun olanı seçebilirsiniz. Bu yazımızda Daewoo servis fiyatları nasıl belirlenir hakkında sizlere bilgi vereceğiz. 

Daewoo Servis Ücretleri 

Daewoo üst segment bir araç olarak konfor ve donanım anlamında sizler çok fazla şey sunabilir. Kullanım açısından zor bir kullanımı olmayan bu araçlar zaman içerisinde arızalanabilir. Bu arızalanma kullanıcı odaklı, teknik bir sorun ya da kaza gibi bir durumla oluşabilir. Kaza durumlarında Daewoo servis ücretleri için ilk olarak aracın hasar durumuna bakılır. Hasar alan bölgelerde değişim söz konusu ise buna uygun bir fiyatlandırma çıkartılır. 

Kaza haricinde ise Daewoo servis ücretleri için arıza durumuna, yedek parça değişimine ve modeline bakılır. Model bir oto servis çalışanına çok büyük anlam ifade etmektedir. Modele göre değişen yedek parça fiyatları da Daewoo servis fiyatları içerisinden sizlere sunulacaktır. Bu noktada Otolye oto servislerimiz sizlere tüm bilgilendirmeyi yaparak, hangi işlem nasıl yapılır ve fiyatlandırmada etkisi nedir gibi konuları anlatacaktır. 

Daewoo Bakım Fiyatları

Aracınız sık arızalanıyorsa ya da beklemediğiniz bir zamanda arızalandıysa bakımsızlık kaynaklıdır. Bakım bir aracın iyi bir sürüş deneyimi sağlaması adına en önemli işlemlerden biridir. Aracınızın 10 bin, 20 bin gibi bakımlarını ihmal etmemeniz gerekmektedir. Daewoo bakım fiyatları da bu noktada modele göre belirlenir. Yağ, su gibi temel işlemler ilk elden yapılsa da diğer işlemler modelin taşıdığı donanıma göre değişecektir. 

Daewoo bakım fiyatları hakkında çeşitli bilgiler edinebilirsiniz. Ancak hiçbir bilgi oto servis çalışanı tarafından sizlere söylenmediyse doğru kabul etmemeniz gerekmektedir. Daewoo servis fiyatları ve diğer tüm konular için Otolye oto servislerini ücretsiz olarak arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. 

Daewoo Servis Teklifi Al


Örnek Fiyatlar

DAEWOO ESPERO 1.8 BENZİNLİ 1.8 MOTOR YAĞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DAEWOO ESPERO 1.8 BENZİNLİ 1.8 PERİYODİK BAKIM

ORTALAMA FİYAT

DAEWOO ESPERO 2.0 BENZİNLİ 2.0 HAVA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DAEWOO ESPERO 2.0 BENZİNLİ 2.0 MOTOR YAĞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DAEWOO ESPERO 2.0 BENZİNLİ 2.0 ROTİL DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DAEWOO LANOS 1.5 BENZİNLİ 1.5 AKS DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DAEWOO LANOS 1.5 BENZİNLİ 1.5 ARIZA TESPİTİ & CHECK UP

ORTALAMA FİYAT

DAEWOO LANOS 1.5 BENZİNLİ 1.5 BUJİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DAEWOO LANOS 1.5 BENZİNLİ 1.5 DEVİRDAİM SU POMPASI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DAEWOO LANOS 1.5 BENZİNLİ 1.5 FREN BALATASI SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DAEWOO LANOS 1.5 BENZİNLİ 1.5 FREN DİSKİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DAEWOO LANOS 1.5 BENZİNLİ 1.5 HAVA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DAEWOO LANOS 1.5 BENZİNLİ 1.5 POLEN / KLİMA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DAEWOO LANOS 1.5 BENZİNLİ 1.5 V KAYIŞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

DAEWOO LANOS 1.5 BENZİNLİ 1.5 YAĞ FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT