Chery Servis Fiyatları

1997 yılında otomobil sektörüne sunulan Chery, günümüzde büyük bir başarı ile üst segment araç kategorisinde yerini korumaya devam etmektedir. Fiyat/Performans ve konfor açısından oldukça uygun olan Chery modelleri, sunduğu teknolojik donanımlarla da kullanıcılarına iyi bir sürüş deneyimi yaşatmaktadır. Ancak üst düzey araçlarda arızalanabilmektedir. Bu durumda iyi bir oto servis her zaman hayat kurtarır. Chery servis fiyatları için iyi bir oto servis ve uygun fiyat garantisi almak kolay olmayabilir ancak bu konuda da Otolye sizlere yardımcı olacaktır.

 

Chery Servis Ücretleri 

Chery araçları için geçmişten günümüze bir profil çıkartıldığında oldukça büyük yol aldığını söyleyebiliriz. Araçların kapasitesi ve teknolojik donanımları arttıkça farklı kaynaklardan çıkan arızalarda ortaya çıkmaya başladı. Arıza noktasında oto servis seçimi her zaman önemlidir. Chery servis ücretleri bu kapsamda modele ve arıza durumuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu noktada Chery servis fiyatları için net bir rakam söylemek doğru değildir. 

Oto servis doğru bir hizmet için her zaman ilk öncelikli seçiminiz olmalıdır. Oto servis alanında aracınızın arızası ve yapılacak işlemler hakkında bilgilendirilmeniz gerekmektedir. Bu nedenle Chery servis ücretleri için Otolye bünyesindeki tüm oto servislere güvenebilirsiniz. Sizlere her işlemi detayları ile anlatacak ve bilgilendireceklerdir. 

 

Chery Bakım Fiyatları

Araçlar birçok makine ve parçadan oluşan sistemlerdir. Büyük bir makine olarak geçse de bakıma ihtiyacı bulunmaktadır. Araçlarınızın 10 bin ve 20 bin gibi giden değişik kilometrelerde bakıma ihtiyacı olur. Göz ardı etmeniz ya da hiç yaptırmamanız hem araç arızalarına hem de muayeneden geçmemesine neden olabilir. Chery bakım fiyatları noktasında araç modeline göre fiyat belirlenir. Yapılan yağ, su değişimleri ve kontrolleri gibi işlemler ortak olsa da diğer işlemler modele göre farklılaşmaktadır.

Chery bakım fiyatları noktasında aracınızın modeline göre farklı işlemler uygulanmaktadır. Örneğin Chery Tiggo bakım fiyatları noktasında içerdiği donanım ve yapılacak testlere göre diğer araçlarına göre farklı fiyatlandırma çıkacaktır. Otolye bu noktada sizlere en iyisini ve kaliteyi sunar. Araçlarınızın bakımı ve servisi Otolye oto servisleri ile profesyonel ellerde.


 

 

 

 

 

 

Chery Servis Teklifi Al


Örnek Fiyatlar

CHERY CHANCE 1.6 BENZİNLİ 1.6 ARIZA TESPİTİ & CHECK UP

ORTALAMA FİYAT

CHERY CHANCE 1.6 BENZİNLİ 1.6 BUJİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

CHERY CHANCE 1.6 BENZİNLİ 1.6 DEBRİYAJ SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

CHERY CHANCE 1.6 BENZİNLİ 1.6 HAVA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

CHERY CHANCE 1.6 BENZİNLİ 1.6 MOTOR YAĞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

CHERY CHANCE 1.6 BENZİNLİ 1.6 POLEN / KLİMA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

CHERY CHANCE 1.6 BENZİNLİ 1.6 ŞANZIMAN YAĞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

CHERY CHANCE 1.6 BENZİNLİ 1.6 YAĞ FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

CHERY KIMO 1.3 BENZİNLİ 1.3 ANTİFİRİZ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

CHERY KIMO 1.3 BENZİNLİ 1.3 BUJİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

CHERY KIMO 1.3 BENZİNLİ 1.3 DEBRİYAJ SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

CHERY KIMO 1.3 BENZİNLİ 1.3 DEVİRDAİM SU POMPASI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

CHERY KIMO 1.3 BENZİNLİ 1.3 FREN BALATASI SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

CHERY KIMO 1.3 BENZİNLİ 1.3 FREN DİSKİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

CHERY KIMO 1.3 BENZİNLİ 1.3 HAVA FİLTRESİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT