Otomobil satın alırken çoğu kişi, satın almanın ve sahip olmanın verdiği keyfi yaşar. Bu keyif, araç periyodik bakımına kadar sürer. İnsanlar için araba bakımı eziyetli, uğraştırıcı ve kafa karıştırıcı olarak tabir edilmekte. Bakıma ihtiyacı olmayan bir otomobil üretilseydi yüksek ihtimal herkes o otomobilden almak isterdi.

Hepimiz araçlarımızı mecburen belirli aralıklarla  periyodik bakıma  ya da hiç hesapta olmayan sebeplerden ötürü tamir ettirmek için oto servislere götürmekteyiz. Yapılan oto bakımının veya oto tamirinin düzgün yapılıp yapılmadığı hepimizin kafasında soru işaretleri oluşturuyor. Takılan yedek parçalar, istenilen bakım ücretleri ve dahası can sıkıcı olabiliyor. 

 

 

Otolye İle Oto Servisleri Keşfet

 

Otolye.com ile aracınıza yaptıracağınız periyodik bakım veya araç tamiri ile alakalı eşsiz bir deneyim yaşamaya hazır mısınız? Aracınızın marka modeli ve almak istediğiniz hizmeti seçerek, aracınıza yaptırmak istediğiniz işlemler ile alakalı tüm hizmet veren oto servisleri listeleyebilirsiniz. Bunun dışında sadece size yakın olan servisleri de görüntüleyebilirsiniz. Aracınıza yaptıracağınız işlemlerle alakalı birçok servisten fiyat teklifi alabilirsiniz. Aldığınız fiyat tekliflerini karşılaştırabilir sizden önce hizmet almış kullanıcıların tavsiye ve yorumlarını okuyabilir servis hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular ile alakalı servislerle canlı sohbet başlatabilir ve kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Oto bakımının belirsizliğini ortadan kaldırmak aracınıza yaptırdığınız bakımdan keyif almanızı sağlayacak. Aracınıza bakım yaptırmak için anlaştığınız oto servisle sistem üzerinden kolayca randevulaşabilirsiniz. Aracınıza yaptıracağınız bakımın yedek parçalarını otolye’den uygun fiyatlara satın alabilir kendi adresinize ya da servisinize kargo ile göndertebilirsiniz. Otolye.com oto bakım servisi arayışınıza kaliteli, hızlı ve güvenilir çözümler sunar. 

 

 

Otolye Servislerinde Hangi Hizmetler Var ?

 

Her marka aracın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde organize edilmiş Otolye servis ağı, Otolye bünyesinde bulunan milyonlarca yedek parça ile kusursuz bir oto servis deneyimi sunuyor. Aracınızın markasına veya yaptırmak istediğiniz tamiratın kendine has özelliklerine göre seçim yapabileceğiniz 100’lerce servisin bulunduğu Otolye’de aracınızın ihtiyaç duyduğu tüm bakım hizmetlerine ulaşabilirsiniz. 

Otolye servislerinde bulunan hizmetlerden bazıları ; Arıza Tespiti,  Bakım & Mekanik, Cam, Cam Filmi, Dizel Pompa, Döşeme, Egzoz, Ekspertiz, Elektrik & Elektronik, Işık Söndürme,  Kaporta & Boya, Kilit, Klima, Kuaför, Lastik, LPG, Modifiye, Off Road, Rektefiye & Motor, Rot Balans, Şanzıman, Ses & Multimedia, Sigorta & Kasko, Torna, Turbo, Yağ Bakımı, Yol Yardım & Çekici.

 

 

Araç bakım fiyatları

 

Aracınıza yaptıracağınız bakım veya tamir işlemleri binlerce farklı işlem içermektedir. Hem yapılacak bakım onarım işlemlerinin çeşitliliği hem de aracınızın tasarımı ile alakalı değişecek işçilik süresi yapılacak olan bakım fiyatının farklılaşmasına etki edecektir. İhtiyacınız olan bakımın fiyatını öğrenmek için servisleri ve oto tamircileri gezerek ya da telefonla arayarak fiyat almak hem büyük bir zaman kaybı hem de yetersiz bir kıyaslama ve değerlendirme olacaktır. Otolye ile hiç yorulmadan online bakım teklifi almak, yaptıracağınız işlemlerle alakalı geniş bir değerlendirme ve uygun fiyata ulaşma imkanı sağlar.

 


NEREX MOBİL Zincir Servis bakım & onarım işlemlerini kapınızın önünde yapabilmektedir. Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Volkswagen, Volvo uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Yol Yardım & Çekici gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ailecek gidilebilir.
Kapıda Hizmet
Şu an açık     Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEREX AUTOSERVICE EYÜP Zincir Servis bakım & onarım işlemlerini kapınızın önünde yapabilmektedir. Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Volkswagen, Volvo uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Yol Yardım & Çekici gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ailecek gidilebilir
50TL Hediye Çek
Şu an açık     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
AUTOTEAM BOSCH CAR SERVİSİ Zincir Servis Ümraniye bölgesinde ulaşımı rahat konumda sanayi dışında bulunmaktadır. Vale hizmeti mevcuttur.
Şu an açık     
Ara
PEUGEOT NEV Yetkili Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Şu an açık     
Ara
HYUNDAİ NEV Yetkili Servis Bahçelievler bölgesinde bulunmaktadır Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Şu an açık     
Ara
ESSAA OTOMOTİV Özel Servis Servis çok lükstür. Ailecek gidilebilir.
Şu an açık     
Ara
BİBAK OTO Özel Servis Audi, Fiat, Peugeot, Renault, Volkswagen uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Arıza Tespiti gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Servis çok lükstür.
Şu an açık     
Ara
OPC Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
MOTİF OTOMOTİV Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
AKUZ OTO Özel Servis Üsküdar bölgesinde ulaşımı rahat konumda sanayi dışında bulunmaktadır. Ailecek gidilebilir.
Şu an açık     
Ara
KIRAÇ OTOMOTİV Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
EMİRLER OTO Özel Servis Ailecek gidilebilir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
OTOLİNE Özel Servis Audi, BMW, Mercedes, Seat, Skoda, Volkswagen uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Şu an açık     
Ara
KUZEY OTO Özel Servis Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Renault uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Şu an açık     
Ara
ATAŞEHİR OTO Özel Servis Ailecek gidilebilir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara