Otomobil satın alırken çoğu kişi, satın almanın ve sahip olmanın verdiği keyfi yaşar. Bu keyif, araç periyodik bakımına kadar sürer. İnsanlar için araba bakımı eziyetli, uğraştırıcı ve kafa karıştırıcı olarak tabir edilmekte. Bakıma ihtiyacı olmayan bir otomobil üretilseydi yüksek ihtimal herkes o otomobilden almak isterdi.

Hepimiz araçlarımızı mecburen belirli aralıklarla  periyodik bakıma  ya da hiç hesapta olmayan sebeplerden ötürü tamir ettirmek için oto servislere götürmekteyiz. Yapılan oto bakımının veya oto tamirinin düzgün yapılıp yapılmadığı hepimizin kafasında soru işaretleri oluşturuyor. Takılan yedek parçalar, istenilen bakım ücretleri ve dahası can sıkıcı olabiliyor. 

 

 

Otolye İle Oto Servisleri Keşfet

 

Otolye.com ile aracınıza yaptıracağınız periyodik bakım veya araç tamiri ile alakalı eşsiz bir deneyim yaşamaya hazır mısınız? Aracınızın marka modeli ve almak istediğiniz hizmeti seçerek, aracınıza yaptırmak istediğiniz işlemler ile alakalı tüm hizmet veren oto servisleri listeleyebilirsiniz. Bunun dışında sadece size yakın olan servisleri de görüntüleyebilirsiniz. Aracınıza yaptıracağınız işlemlerle alakalı birçok servisten fiyat teklifi alabilirsiniz. Aldığınız fiyat tekliflerini karşılaştırabilir sizden önce hizmet almış kullanıcıların tavsiye ve yorumlarını okuyabilir servis hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular ile alakalı servislerle canlı sohbet başlatabilir ve kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Oto bakımının belirsizliğini ortadan kaldırmak aracınıza yaptırdığınız bakımdan keyif almanızı sağlayacak. Aracınıza bakım yaptırmak için anlaştığınız oto servisle sistem üzerinden kolayca randevulaşabilirsiniz. Aracınıza yaptıracağınız bakımın yedek parçalarını otolye’den uygun fiyatlara satın alabilir kendi adresinize ya da servisinize kargo ile göndertebilirsiniz. Otolye.com oto bakım servisi arayışınıza kaliteli, hızlı ve güvenilir çözümler sunar. 

 

 

Otolye Servislerinde Hangi Hizmetler Var ?

 

Her marka aracın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde organize edilmiş Otolye servis ağı, Otolye bünyesinde bulunan milyonlarca yedek parça ile kusursuz bir oto servis deneyimi sunuyor. Aracınızın markasına veya yaptırmak istediğiniz tamiratın kendine has özelliklerine göre seçim yapabileceğiniz 100’lerce servisin bulunduğu Otolye’de aracınızın ihtiyaç duyduğu tüm bakım hizmetlerine ulaşabilirsiniz. 

Otolye servislerinde bulunan hizmetlerden bazıları ; Arıza Tespiti,  Bakım & Mekanik, Cam, Cam Filmi, Dizel Pompa, Döşeme, Egzoz, Ekspertiz, Elektrik & Elektronik, Işık Söndürme,  Kaporta & Boya, Kilit, Klima, Kuaför, Lastik, LPG, Modifiye, Off Road, Rektefiye & Motor, Rot Balans, Şanzıman, Ses & Multimedia, Sigorta & Kasko, Torna, Turbo, Yağ Bakımı, Yol Yardım & Çekici.

 

 

Araç bakım fiyatları

 

Aracınıza yaptıracağınız bakım veya tamir işlemleri binlerce farklı işlem içermektedir. Hem yapılacak bakım onarım işlemlerinin çeşitliliği hem de aracınızın tasarımı ile alakalı değişecek işçilik süresi yapılacak olan bakım fiyatının farklılaşmasına etki edecektir. İhtiyacınız olan bakımın fiyatını öğrenmek için servisleri ve oto tamircileri gezerek ya da telefonla arayarak fiyat almak hem büyük bir zaman kaybı hem de yetersiz bir kıyaslama ve değerlendirme olacaktır. Otolye ile hiç yorulmadan online bakım teklifi almak, yaptıracağınız işlemlerle alakalı geniş bir değerlendirme ve uygun fiyata ulaşma imkanı sağlar.

 


Nerex Mobil, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan yerinde onarım, yerinde bakım ve yerinde servis çözümleri sunan mobil araç servisidir. Nerex Mobil'de randevu esasıyla çalışarak müşterilerimize diledikleri zaman ve diledikleri yerde hizmet veririz. Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri Nerex Garantisi ile müşterilerimizle buluştururuz. Hakkımızda - Binek ve hafif ticari araçlar için - Bakım onarım ve diğer ilgili hizmetlerini sağlayan. - Oto servis zinciri. - Standart bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler Çalışma İlkelerimiz - Dürüst, güvenilir, ekonomik ve kaliteli. Nerex Garantisi - Kullanılan parçalar orijinal veya yüksek kaliteli eşdeğer yedek parça olduğu için aracınızın garantisi bozulmaz. - Onun dışında işçilik veya parça ile ilgili bir sorun olduğu zaman bunlar nerex garantisi altındadır ve nerex güvencesi altındadır. Sertifikalarımız - Servislerimiz TSE 13168 ve TSE 12047 yetki belgelerine sahiptir, tüm çalışmalarımız ve sağlanan hizmetler bu standartlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. - Ayrıca iş güvenliği standartlarına harfiyen uyarak, hem çalışan hem de müşterilerimiz için olması gereken güvenli ortamı tesis ediyoruz.
Kapıda Hizmet
Kapalı     Bugün 10 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
Kapalı     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
Nerex, 1974 yılından beri otomotiv sektörü içindeki tecrübesiyle servis ve yedek parça konusunda çözümler sunmaktadır. Yarım yüzyıla yakın bir süredir sektörün değişimini, gelişimini ve sorunlarını yakından takip eden Nerex, dinamik yapısıyla sürekli kendini güncellemiş, tecrübesinin yanına güçlü teknoloji altyapısı ilave ederek misyonunu devam ettirmiştir. Nerex, her zaman olduğu gibi bugün de sektörün değişimini öngörmüştür. Bu doğrultuda konsolide olmaya başlayan otomotiv sa tış sonrası hizmetler, sektörüne yeni ve güçlü bir soluk getirmek üzere tüm Türkiye’de yaygınlaşacak“ özel servis hizmeti”ni başlatmıştır. Satış sonrası hizmetler pazarının tüm ihtiyaçlarını verimli ve entegre sistemler kullanarak karşılayan Asel, bünyesinde kurulan Nerex ile vizyonunu sürdürerek tüm çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.
Ücretsiz Check-up
Kapalı     Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
Kapalı     Bugün 11 kişi bu servisle görüştü
Ara
NEV TARABYA Yetkili Servisimiz, yeni merkezi ile Citroen, Peugeot ve Opel markalarının yetkili servisi ve satıcısıdır. Stellantis / Groupe PSA çatısı altındaki Opel, Citroen ve Spoticar markalarını da bünyemize katarak 4. Levent’teki lokasyonumuzdan Tarabya’da, 4.500 m²si kapalı olmak üzere toplam 8.000 m²lik bir alana kurulu tesisimizde Haziran ayı itibariyle hizmet vermeye başladık.
Kapalı     Bugün 2 kişi bu servisle görüştü
Ara
ZEYREN OTOMOTİV Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
SÜRAT OTO Özel Servis olup Ford uzmanlığı ile Binek araç grubunda Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak
Kapalı     
Ara
ZEKİ OTOMOTİV Özel Servis Tekirdağ bölgesinde bulunmaktadır Binek araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir.
Kapalı     
Ara
1990 yılından 1995-1996 yılına kadar çıraklık dönemi ve ardından askerlik görevinden sonra ustamla 3.5 yıl ortaklığım oldu. Edindiğim tecrübe ve birikimi artık müstakil bir işletmede hayata geçirme zamanı geldiğini anladığım 2001 yılında ÖZKAN KARDEŞLER doğdu. Bugüne kadar adım adım büyümenin ve başarıyla tamamladığımız işlerin verdiği güven sonucu ÖZKAN KARDEŞLER bugün güvenilir ve güçlü bir firma olarak kendine piyasada yer edinmiştir. Müşteri beklentilerini iyi analiz ederek ve daha ihtiyaç doğmadan öngörerek yatırım yapma gayretimiz ve işimize sevgiyle bağlılığımız hayal etmeye başladığımız noktadan bizi bugünlere ulaştırdı. Müşteri memnuniyeti ve güven üzerine kurulu bir hizmet anlayışı ile ÖZKAN KARDEŞLER, Türkiye'deki ve Balıkesir'deki gelişmelere uyum sağlayarak değişimin öncüsü olmayı sürdürmeyi hedeflemektedir. ÖZKAN KARDEŞLER, son olarak inşaat sektörüne hızlı bir şekilde adım atmıştır. Müşteri memnuniyeti, kaliteli ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Hizmetlerimizi dünya standartlarına uygunluk, kalite ve güvenilirlik anlayışıyla sunmaktayız. Sürekli yenilik arayışı ve modern tasarımlarımızla müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek temel hedefimizdir. Tüm projelerimiz "Güven, Kalite ve Detay" ilkeleriyle yürütülmektedir. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim...
Kapalı     
Ara
ÖCAL OTOMOTİV özel servis olup bakım mekanikten kaporta boyaya ve tüm servis hizmetinizi sağlayacak servislerden biridir. Otolye hizmet standartlarına uygundur.
Kapalı     Bugün 3 kişi bu servisle görüştü
Ara
KARADENİZ OTOMOTİV Özel Servis Yakınlarında restaurant cafe ve mescit bulunmaktadır. Ford uzmanlığı bulunan Karadeniz Otomotiv yedek parçada garanti vermektedir.
Kapalı     
Ara
Özgör Otomotiv İstanbul Kartal'da Kartal Oto Sanayi Sitesi'nde bulunmaktadır. Oturma alanı, ücretsiz WI-FI hizmeti bulunmaktadır. Ulaşımı rahat ve şehir merkezine yakın konumdadır. Tüm araç gruplarına hizmet vermektedir. Özellikle Ford, Fiat, Renaul, Isuzu, Iveco ve Mitsubishi araçlarda uzmandır.
Kapalı     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
Motorcu Otomotiv, otomotiv sektörünün önde markalarından olan FORD yetkili servisi olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2019 yılında yine otomotiv sektörünün önde gelen markalarından olan Kia'nın satış ve yetkili servisi olarak markasını güçlendirmiştir. Motorcu Otomotiv uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde Konya Karatay ilçesinde 3500m2'lik kapalı alanıyla satış, servis, yedek parça, kaporta-boya,sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satış hizmetlerini vermektedir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanlarımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Konya, Karatay ilçesinde bulunan Motorcu Otomotiv, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Kapalı     
Ara
Uzun yıllardan beri tecrübesi ile müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır. Aracınız için her şeyi tek seferde yaptırabileceğiniz nadir servislerden biridir.
Kapalı     Bugün 5 kişi bu servisle görüştü
Ara
KAYA OTO Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara