Mercedes Servis Fiyatları

Otomobil dünyası içerisine bakıldığında her geçen gün farklı bir evrimleşme gerçekleşmektedir. Tarihçesi oldukça eski olan araçların günümüzde aldığı hal tamamen teknolojinin eseri olmaktadır. Tarih boyunca marka adını koruyan Mercedes de günümüzde üst düzey araç segmentinde altın harflerle kendini göstermektedir. Araçların tasarımsal ve donanımsal olarak zenginliği herkesi cezbetse de arızalanma durumlarında Mercedes servis fiyatları için büyük bir merak oluşmaktadır. Sizler için bu yazımızda servis fiyatlarına değineceğiz.  

 

Mercedes Servis Ücretleri 

Araçlar zaman içerisinde kullanıcı bazlı olarak ya da teknik arızalar nedeniyle oto servislerin yolunu tutmaktadır. Ancak her oto servis kendi fiyatlandırmasını yaptığı için Mercedes servis fiyatları konusunda net bir rakam söylemek mümkün değildir. Ancak ücret belirlenmesinde belirli kriterler bulunmaktadır. İlk olarak aracın arızasına bakılır. Arıza kaynağı bulunduktan sonra farklı noktaları etkileyip etkilemediğine bakılır. Eğer etkileme durumu söz konusu ise bu parçalar kontrol edilir. 

Araç kontrolleri sonrasında eğer değişecek bir parça var ise Mercedes servis fiyatları konusunda değişen parçanın fiyatına göre belirli bir artış söz konusu olmaktadır. Ancak yalnızca tamir gerekiyorsa, arızaya göre fiyat belirlenirken işçilik de katılmaktadır. Oto servisler yalnızca arıza durumlarında değil, araç bakımlarında da kullanılması gereken alanlardır. Otolye alanında en iyi ve profesyonel oto servisleri bir tık uzağınıza taşıyarak sizlere sunar. 

 

Mercedes Bakım Fiyatları

Bakımsız kalan bir araç zaman içerisinde parçalarının arızalanmasına, düzgün performans göstermemesine ve konforunu kaybetmesine neden olabilir. Mercedes, üst segment bir araç olarak periyodik bakımlarının önemsenmesi gerekmektedir. Performans düşüklüğü yaşamaması için araçların tüm bakımlarının yapılması gerekmektedir. Mercedes bakım fiyatları konusunda da aracın modeline göre fiyat belirlenmektedir. 

Bakım konusunda ilk olarak araçların yağ, su gibi alanlarına bakılmaktadır. Ardından araç çeşitli testlere sokularak herhangi bir sorun var mı yok mu ona bakılır. Bu noktada Mercedes E serisi periyodik bakım fiyatları gibi model bazında sizlere belirli fiyatlar sunulacaktır. Her aracın donanımı farklı olması nedeniyle araçlar için işlemlerin özel olarak yapılması gerekir. 

Mercedes bakım fiyatları ve servis fiyatları gibi tüm detayları öğrenmek için Otolye’yi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Mercedes Servis Teklifi Al


Örnek Fiyatlar

MERCEDES A 140 1.4 BENZİNLİ A 140 FREN BALATASI SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

MERCEDES A 140 1.6 BENZİNLİ AMORTİSÖR DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

MERCEDES A 140 1.6 BENZİNLİ AMORTİSÖR TAKOZU DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

MERCEDES A 140 1.6 BENZİNLİ PORYA RULMANI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

MERCEDES A 140 1.6 BENZİNLİ TORNA İŞÇİLİĞİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

MERCEDES A 150 1.5 BENZİNLİ A 150 AKS DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

MERCEDES A 150 1.5 BENZİNLİ A 150 AKS KAFASI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

MERCEDES A 150 1.5 BENZİNLİ A 150 DEBRİYAJ SETİ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

MERCEDES A 150 1.5 BENZİNLİ A 150 HİDROLİK DEBRİYAJ RULMANI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

MERCEDES A 150 1.5 BENZİNLİ A 150 MOTOR YAĞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

MERCEDES A 150 1.5 BENZİNLİ A 150 PERİYODİK BAKIM

ORTALAMA FİYAT

MERCEDES A 150 1.5 BENZİNLİ A 150 ŞANZIMAN YAĞI DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

MERCEDES A 160 1.6 BENZİNLİ A 160 AMORTİSÖR DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

MERCEDES A 160 1.6 BENZİNLİ A 160 ANTİFİRİZ DEĞİŞİMİ

ORTALAMA FİYAT

MERCEDES A 160 1.6 BENZİNLİ A 160 ARIZA TESPİTİ & CHECK UP

ORTALAMA FİYAT