Torna

Torna sözcüğü mekanik alanda yıllardır insanların sıklıkla karşısına çıkan bir kavram. Sözcük anlamı olarak bakıldığında talaşlı imalat sistemi olarak en basit biçimi ile ifade etmek mümkün. Tam olarak ifade etmek gerekirse torna, mekanik olarak kendi ekseninin etrafında dönen metal aksamın üzerinde lineer olarak hareket eden kesici bir sistem aracılığıyla talaş kaldırılması işlemidir. Bu işi yapanlara da tornacı denilir. Her türlü sektörde karşımıza çıkan bir kavram olan torna sözcüğü, oto tamiri ve servisi içinde de hayati önem taşır. Bu yüzden de ülkemizin değişik yerlerinde oto torna servisi olarak çok sayıda yer mevcuttur. Sizin de böyle bir hizmete gereksinimiz var ise Türkiye'nin en kapsamlı online sanayi sitesi Otolye size yardımcı olur. 

Oto Torna Servisleri Ne İş Yapar?

Bu servisler, her 50 ile 70 km arasında frenlerde ortaya çıkan aşınma durumunda, aşınmanın giderilmesi için hizmet veren hizmet merkezleridir. Gerekli olması durumunda yedek parça yani fren vb. parçaların değişimine de giderler. Disk tornalama burada yapılan işlerin başında gelir. Fren üstünde oluşan her türlü aracı riske edecek sorun, tornalama yapılarak giderilir.

Oto Torna Servisi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu hizmet başlı başına uzmanlık gerektirir. Dolayısıyla firma seçimi özenli yapılmalıdır. Mutlaka bu alanda uzmanlaşmış, firmalar ile çalışılmalıdır. Ayrıca yedek parça değişimi durumlarında yedek parça portföyünde orijinal yedek parça bulunduran firmalar tercih edilmelidir. Tüm bunlara ilaveten tornacının yetkinliğinden ve bu alandaki birikiminden emin olunması gerekir.

Aradığınız Tüm Araç Servislerine Kolayca Ulaşabilirsiniz

Otolye gerek bu alanda gerek otomobil konusunda diğer tüm gereksinimlerinize yanıt veriyor. Aracınız için en iyi ustayı ve en kaliteli servisi arıyorsanız, Otolye size kolayca bulur! Oto tornalama firmalarının tüm adres bilgileri, hangi markalara hizmet verdikleri, hizmet kapsamları, yedek parça portföylerine kolayca ulaşabilirsiniz. Böylece siz de kendinize en yakın olan ve sizin gereksinimlerinize yanıt verebilen servislere ulaşarak seri bir biçimde hiç zaman kaybetmeden işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Otolye'de yer alan firmalar istenmesi durumunda mail order yöntemi ile taksit de yapabiliyor. Tüm bunlara istinaden de siz de Otolye üzerinden kendiniz ve otomobiliniz için en uygun firmayı seçerek, aracınızın ömrünü uzatabilir, yüksek sürüş kalitesini zahmetsizce elde edebilirsiniz. Yani kısaca, torna alanında en iyi uzmanı arıyorsanız, bırakın Otolye size kolayca bulsun!

 

HYUNDAİ NEV Yetkili Servis Bahçelievler bölgesinde bulunmaktadır Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
PEUGEOT NEV Yetkili Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
OPC Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
AKUZ OTO Özel Servis Üsküdar bölgesinde ulaşımı rahat konumda sanayi dışında bulunmaktadır. Ailecek gidilebilir.
Kapalı     
Ara
EMİRLER OTO Özel Servis Ailecek gidilebilir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
OTOLİNE Özel Servis Audi, BMW, Mercedes, Seat, Skoda, Volkswagen uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
BURDA OTOMOTİV SERVİS Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Garanti Bankası, İş Bankası kredi kartlarına taksit imkanı sunmaktadır.
Kapalı     
Ara
ATAŞEHİR OTO Özel Servis Ailecek gidilebilir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
ADA OTOMOTİV Özel Servis Honda uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
BOSCH DİESEL SERVİCE - BİLİM OTOMOTİV Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Akbank, Garanti Bankası, İş Bankası kredi kartlarına taksit imkanı sunmaktadır.
Kapalı     
Ara
ELMAS OTOMOTİV İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Yetkili Servis Ailecek gidilebilir. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
AUTOFOUR Özel Servis Servis çok lükstür. Garanti Bankası kredi kartlarına taksit imkanı sunmaktadır.
Kapalı     
Ara
M & S Otomotiv Özel Servis Özel Servis Citroen, Fiat, Renault, Toyota, Volkswagen uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
SARIGÜL OTOMOTİV Özel Servis Ümraniye bölgesinde bulunmaktadır. Ailecek gidilebilir.
Kapalı     
Ara
UMUT OTO Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara