Torna

Torna sözcüğü mekanik alanda yıllardır insanların sıklıkla karşısına çıkan bir kavram. Sözcük anlamı olarak bakıldığında talaşlı imalat sistemi olarak en basit biçimi ile ifade etmek mümkün. Tam olarak ifade etmek gerekirse torna, mekanik olarak kendi ekseninin etrafında dönen metal aksamın üzerinde lineer olarak hareket eden kesici bir sistem aracılığıyla talaş kaldırılması işlemidir. Bu işi yapanlara da tornacı denilir. Her türlü sektörde karşımıza çıkan bir kavram olan torna sözcüğü, oto tamiri ve servisi içinde de hayati önem taşır. Bu yüzden de ülkemizin değişik yerlerinde oto torna servisi olarak çok sayıda yer mevcuttur. Sizin de böyle bir hizmete gereksinimiz var ise Türkiye'nin en kapsamlı online sanayi sitesi Otolye size yardımcı olur. 

Oto Torna Servisleri Ne İş Yapar?

Bu servisler, her 50 ile 70 km arasında frenlerde ortaya çıkan aşınma durumunda, aşınmanın giderilmesi için hizmet veren hizmet merkezleridir. Gerekli olması durumunda yedek parça yani fren vb. parçaların değişimine de giderler. Disk tornalama burada yapılan işlerin başında gelir. Fren üstünde oluşan her türlü aracı riske edecek sorun, tornalama yapılarak giderilir.

Oto Torna Servisi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu hizmet başlı başına uzmanlık gerektirir. Dolayısıyla firma seçimi özenli yapılmalıdır. Mutlaka bu alanda uzmanlaşmış, firmalar ile çalışılmalıdır. Ayrıca yedek parça değişimi durumlarında yedek parça portföyünde orijinal yedek parça bulunduran firmalar tercih edilmelidir. Tüm bunlara ilaveten tornacının yetkinliğinden ve bu alandaki birikiminden emin olunması gerekir.

Aradığınız Tüm Araç Servislerine Kolayca Ulaşabilirsiniz

Otolye gerek bu alanda gerek otomobil konusunda diğer tüm gereksinimlerinize yanıt veriyor. Aracınız için en iyi ustayı ve en kaliteli servisi arıyorsanız, Otolye size kolayca bulur! Oto tornalama firmalarının tüm adres bilgileri, hangi markalara hizmet verdikleri, hizmet kapsamları, yedek parça portföylerine kolayca ulaşabilirsiniz. Böylece siz de kendinize en yakın olan ve sizin gereksinimlerinize yanıt verebilen servislere ulaşarak seri bir biçimde hiç zaman kaybetmeden işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Otolye'de yer alan firmalar istenmesi durumunda mail order yöntemi ile taksit de yapabiliyor. Tüm bunlara istinaden de siz de Otolye üzerinden kendiniz ve otomobiliniz için en uygun firmayı seçerek, aracınızın ömrünü uzatabilir, yüksek sürüş kalitesini zahmetsizce elde edebilirsiniz. Yani kısaca, torna alanında en iyi uzmanı arıyorsanız, bırakın Otolye size kolayca bulsun!

 

PEUGEOT NEV Yetkili Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
NEV HYUNDAI NEV PLAZA HYUNDAI NEV PLAZA, otomotiv sektörünün önde markası olan Hyundai yetkili bayisi olarak 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.HYUNDAI NEV PLAZA uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü bu hizmet anlayışıyla İstanbul Bahçelievler ilçesinde Hyundai’nın en çok ziyaret edilen yetkili bayilerinden biri olmuştur. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş bayisi HYUNDAI NEV PLAZA olarak vizyonumuz; beklentilerin üzerine çıkan bir anlayışla hizmet sunarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamak ve içinde bulunduğumuz sektörün güçlü bir halkası olan Hyundai'yi, HYUNDAI NEV PLAZA tecrübesiyle, marka değerine yakışır biçimde temsil ederek ilerlemektir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm konularda, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetlerimizi, benimsediğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerince, mümkün olan en kısa sürede ve en etkin biçimde sunmayı kalite politikamız olarak benimsemekteyiz. İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan HYUNDAI NEV PLAZA, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de HYUNDAI NEV PLAZA showroomumuza bekliyoruz.
Kapalı     
Ara
YILDIZLAR OTOMOTİV Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
KARADENİZ OTOMOTİV Özel Servis Yakınlarında restaurant cafe ve mescit bulunmaktadır. Ford uzmanlığı bulunan Karadeniz Otomotiv yedek parçada garanti vermektedir.
Kapalı     
Ara
ÖCAL OTOMOTİV özel servis olup bakım mekanikten kaporta boyaya ve tüm servis hizmetinizi sağlayacak servislerden biridir. Otolye hizmet standartlarına uygundur.
Kapalı     
Ara
ÜMÜT OTO SERVİS Özel Servis Ford uzmanlığı ile Binek araç gruplarında Bakım & Mekanik hizmeti vermektedir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
KAYA OTO Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
Özgör Otomotiv İstanbul Kartal'da Kartal Oto Sanayi Sitesi'nde bulunmaktadır. Oturma alanı, ücretsiz WI-FI hizmeti bulunmaktadır. Ulaşımı rahat ve şehir merkezine yakın konumdadır. Tüm araç gruplarına hizmet vermektedir. Özellikle Ford, Fiat, Renaul, Isuzu, Iveco ve Mitsubishi araçlarda uzmandır.
Kapalı     
Ara
Motorcu Otomotiv, otomotiv sektörünün önde markalarından olan FORD yetkili servisi olarak 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2019 yılında yine otomotiv sektörünün önde gelen markalarından olan Kia'nın satış ve yetkili servisi olarak markasını güçlendirmiştir. Motorcu Otomotiv uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde Konya Karatay ilçesinde 3500m2'lik kapalı alanıyla satış, servis, yedek parça, kaporta-boya,sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satış hizmetlerini vermektedir. Hizmet verdiğimiz otomobil sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilinciyle; faaliyet alanlarımız dahilinde hizmet verdiğimiz tüm iş kollarında, müşteri ihtiyacına yönelik olan tüm ürün ve hizmetleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmekteyiz. Konya, Karatay ilçesinde bulunan Motorcu Otomotiv, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Kapalı     
Ara
ZEYREN OTOMOTİV Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
Uzun yıllardan beri tecrübesi ile müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır. Aracınız için her şeyi tek seferde yaptırabileceğiniz nadir servislerden biridir.
Kapalı     
Ara
EFOR OTOMOTİV ÖZEL SERVİS Özel Servis Bursa şehrinde ulaşımı rahat konumda bulunmaktadır. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
Amaç OTO Özel Servis Ford ve Fiat uzmanlıklarıyla Binek araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Yakınlarında restaurant bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
Borussia Otomotiv Bmw ve Audi,LandRover,Porsche Servisimiz 2008 yılında Akçaburgaz Mah. Hadımköy Yolu Cd. No:56/4-5 Esenyurt da kuruldu ve şu anda hala aynı yerde kapalı alanda hizmet vermektedir. Kuruluşundan beri kullanıcı güvenliği, memnuniyeti ile BMW kullanıcısının özelliklerinden olan kaliteli yüksek performans ve prestiji her zaman servisimizin çizgisi olarak koruya geldik. Borussia Otomotiv olarak; Vizyonumuz: Türkiyede en kaliteli ve en iyi servis olmak. Misyonumuz: Müşterilerimize en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak. Çalışanlarımızı kalitenin ve başarının sonsuz noktasına taşımak. O mutluluğu yaşatmak. Çevremize ve topluma , bu değerlerimizin örnek olmasını sağlamak. Saygılarımızla
Kapalı     
Ara
1976 yılından beri tecrübesi ile otomotiv ve Opel müşterilerinin hizmetinde olan bir aile firmasıdır. Ayrıca Anadolu yakasının en eski Opel servislerinden biri olma özelliğini taşır. Müşerilerimizin talepleri doğrultusunda teçhiz ve tesisatımızı tamamlayarak Ford ve Chevrolet marka araçlarda hizmet vermeye devam ediyoruz. Servisimizde 2. el araç alım-satımı, mekanik, elektrik, kaporta, fırın boya, yedek parça ve yol yardımı, gece bekçisi ve 7/24 çalışma düzeniyle kaliteli hizmet ve kapasite mevcuttur. Müşterilerimizin araçlarını istekleri doğrultusunda adresten alıp istenilen yere bırakabiliriz. Gedikler Otomotiv onarımını üslendiği markaların araçlarına uygun gelişmiş arıza tespit cihazlarıyla da teknolojiyi takip ederek tüm müşterilerinin sorunlarına çözüm bulmaktadır. Bu doğrultuda amacımız; güvenilirlik ve yüksek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Kapalı     
Ara