DRM OTO Özel Servis Citroen, Fiat, Ford, Opel, Peugeot uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
ŞENEL OTOMOTİV Özel Servis Maltepe bölgesinde ulaşımı rahat konumda sanayi dışında bulunmaktadır. Yakınlarında restaurant bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
GÜL OTO Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
REN-TAŞ OTO Özel Servis Maltepe bölgesinde bulunmaktadır Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
S-CAR OTO Özel Servis Maltepe bölgesinde bulunmaktadır Binek ve ticari araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir.
Kapalı     
Ara
HUNKO MOTORLU ARAÇLAR Yetkili Servis Maltepe bölgesinde bulunmaktadır Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
OTO MOBİL Özel Servis Maltepe bölgesinde bulunmaktadır Binek ve ticari araç gruplarında servis hizmeti vermektedir.
Kapalı     
Ara
ÖZAY OTOMOTİV Özel Servis Maltepe bölgesinde bulunmaktadır Binek ve ticari araç gruplarında Torna gibi bir çok servis hizmeti vermektedir.
Kapalı     
Ara
OTORAPOR Özel Servis Maltepe bölgesinde bulunmaktadır Binek ve ticari araç gruplarında Egzoz gibi bir çok servis hizmeti vermektedir.
Kapalı     
Ara
MERT OTOMOTİV Özel Servis Kartal bölgesinde bulunmaktadır Yaptığı işlemlere garanti vermektedir.
Kapalı     
Ara
BAŞARAN OPEL Özel Servis Kartal bölgesinde bulunmaktadır Yaptığı işlemlere garanti vermektedir.
Kapalı     
Ara
YILDIZ OTOMOTİV Özel Servis Opel, Chevrolet uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Yaptığı işlemlere garanti vermektedir.
Kapalı     
Ara
BAŞARAN OTOMOTİV Özel Servis KIA, Hyundai, Mitsubishi, Nissan uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Yaptığı işlemlere garanti vermektedir.
Kapalı     
Ara
ATİK OTO Özel Servis Kartal bölgesinde bulunmaktadır Yaptığı işlemlere garanti vermektedir.
Kapalı     
Ara
REKA OTO SERVİS Özel Servis Seat, Skoda, Volkswagen, Audi uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara