ÜMİT OTOMOTİV Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
MESA OTOMOTİV Özel Servis İçerisi çok temizdir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
KARADENİZ OTOMOTİV Özel Servis Tuzla bölgesinde bulunmaktadır Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
ERSİN OTO Özel Servis Binek ve ticari araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Yaptığı işlemlere garanti vermektedir.
Kapalı     
Ara
NUR OTOMOTİV Özel Servis Binek ve ticari araç gruplarında Yağ Bakımı gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Yaptığı işlemlere garanti vermektedir.
Kapalı     
Ara
BETA OTOMOTİV Özel Servis Audi, Volkswagen, Seat, Skoda uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Yaptığı işlemlere garanti vermektedir.
Kapalı     
Ara
YILDIZ OTOMOTİV RENO Özel Servis Renault, Dacia uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
ÖZ KARADENİZ Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
BAŞARI OTO Özel Servis Tuzla bölgesinde bulunmaktadır Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
YILDIRIM OTO Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
AUTOVİZYON OTO Özel Servis Pendik bölgesinde bulunmaktadır Yaptığı işlemlere garanti vermektedir.
Kapalı     
Ara
SANCAK OTOMOTİV Özel Servis Seat, Volkswagen, Audi, Skoda uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Yaptığı işlemlere garanti vermektedir.
Kapalı     
Ara
MOTAR OTOMOTİV Özel Servis Pendik bölgesinde bulunmaktadır Yaptığı işlemlere garanti vermektedir.
Kapalı     
Ara
GENÇ OTOMOTİV Özel Servis Pendik bölgesinde bulunmaktadır Chevrolet, Opel uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir.
Kapalı     
Ara
EFE OTMOTİV Özel Servis Pendik bölgesinde bulunmaktadır Yaptığı işlemlere garanti vermektedir.
Kapalı     
Ara