AKUZ OTO Özel Servis Üsküdar bölgesinde ulaşımı rahat konumda sanayi dışında bulunmaktadır. Ailecek gidilebilir.
Kapalı     
Ara
EMİR OTOMOTİV Özel Servis Dacia, Renault uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ailecek gidilebilir.
Kapalı     
Ara
BEYLERBEYİ OTO Özel Servis Yakınlarında restaurant bulunmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
KARADENİZ AUTO Özel Servis Yakınlarında restaurant bulunmaktadır. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
TEKNİK OTO ÇAMLICA Özel Servis Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Renault uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Elektrik & Elektronik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
GÜRLEYEN OTOMOTİV MOTOR MEKANİK ELEKTRİK TİCARET Özel Servis Binek ve ticari araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
ÜSKÜDAR OTO Özel Servis Honda, Hyundai, KIA, Mazda uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kilit gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Kapalı     
Ara
SEVENCAN OTO Özel Servis Üsküdar bölgesinde bulunmaktadır Binek ve ticari araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir.
Kapalı     
Ara
GARANTİ OTOMOTİV Özel Servis Binek ve ticari araç gruplarında Arıza Tespiti, Bakım & Mekanik gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Yaptığı işlemlere garanti vermektedir.
Kapalı     
Ara
DEMTAŞ OTOMOTİV Özel Servis Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Ekspertiz gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Yaptığı işlemlere garanti vermektedir.
Kapalı     
Ara
ATAK OTOMOTİV Özel Servis Kadıköy bölgesinde bulunmaktadır Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
OPEL GEDİKLER Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Kapalı     
Ara
REAL OTO Özel Servis Kadıköy bölgesinde bulunmaktadır Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Kapalı     
Ara
ASLAN OTOMOTİV Özel Servis Kadıköy bölgesinde bulunmaktadır Binek ve ticari araç gruplarında servis hizmeti vermektedir.
Kapalı     
Ara
ETKİN OTO Özel Servis Kadıköy bölgesinde bulunmaktadır Binek ve ticari araç gruplarında servis hizmeti vermektedir.
Kapalı     
Ara