Anadol Türkiye topraklarında 1987 yılında üretimi durdurulana kadar kullanılan en prestijli arabalardan biridir. Günümüzde tutkunları tarafından hala kullanılmakta olan Anadol, üretimi durdurulması nedeniyle yedek parça konusunda sıkıntı çekmektedir. Anadol yedek parça satışı ve servisi yapan belirli bayiler bulunmaktadır. Otolye olarak, her araca uygun yedek parça ürününü sunmak için hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz dâhilinde Anadol tutkunlarını da Anadol oto yedek parça satan bayiler ile buluşturmaktayız. 

 

Tarihe Kaliteli Bir Dokunuş

 

Eski model araçlardan olması nedeniyle bakımı ve servis hizmetleri oldukça hassas bir şekilde yapılması gerekmektedir. Anadol oto yedek parça tamiri ve satışı kapsamında Otolye, bu alanda uzman olan bayiler ile hizmet vermektedir. Klasik araba statüsü içerisinde yer alan Anadol a1 yedek parça ürünleri için daima kalite esaslı hizmet garantisi sunmaktayız. Otolye, yedek parça satışı yapan bir e-ticaret sitesinden çok daha fazlasıdır. Müşterilerimiz ile aramızda kurulan kalite ve güven bağı ile hizmet vermekteyiz. 

Anadol markasına ait yedek parça ürünleri piyasa da kolay bulunan ürünler değildir. Bu tarz araçlara ilgi duymanız ve yedek parça sıkıntısı çekmemeniz için Otolye sizlerin yanındadır. Kalite ve güven esasına dayalı hizmet anlayışı ile müşterilerimize direkt olarak yedek parça ürünlerini ulaştırmaktayız.

 

Anadol Yedek Parça Fiyatları

 

Otolye en prestijli markadan klasik araca kadar birçok marka için yedek parça satışı yapmaktadır. Anadol yedek parça fiyatları doğrultusunda, Otolye içerisinden araştırma yapabilirsiniz. Size uygun bir fiyat bulamamanız ya da Anadol yedek parça için fiyat bulamamanız dâhilinde bayiler ile iletişime geçerek ücretsiz fiyat alabilirsiniz. Bu hizmet doğrultusunda Otolye olarak müşterilerimize telefon ya da canlı sohbet ile destek hizmeti sağlamaktayız. 

Anadol yedek parça satışı yapan ve diğer yedek parça satışı yapan tüm bayiler Otolye bünyesinde kayıtlı olan bayiler olmakla birlikte tüm satın almalar bayiler üzerinden yapılmaktadır. Müşterilerimize Anadol yedek parça fiyatları kapsamında bayiler arasında fiyat değerlendirmesi yapabilmelerini, yorumları ve değerlendirmeleri inceleyebilmelerini sağlıyoruz. Bünyemizde kayıtlı olan servislerimiz de Otolye müşterilerine servis hizmeti sunmaktadır. Servis hizmetlerinde de aynı şekilde inceleme ve değerlendirme yapabilme hizmeti sunulmaktadır.

 


%10

ARKA KAPI MENTEŞESİ ÜST

  • STANDART STD 751

Yan Sanayi  1 Günde Kargo

101.22TL