AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.
Şu an açık     Bugün 4 kişi bu servisle görüştü
Ara
Teknik Oto ÖZEL SERVİS Özel Servis Ataşehir bölgesinde bulunmaktadır Binek araç grubuna hizmet vermektedir.
Şu an açık     Bugün 4 kişi bu servisle görüştü
Ara
Özgör Otomotiv İstanbul Kartal'da Kartal Oto Sanayi Sitesi'nde bulunmaktadır. Oturma alanı, ücretsiz WI-FI hizmeti bulunmaktadır. Ulaşımı rahat ve şehir merkezine yakın konumdadır. Tüm araç gruplarına hizmet vermektedir. Özellikle Ford, Fiat, Renaul, Isuzu, Iveco ve Mitsubishi araçlarda uzmandır.
Şu an açık     
Ara
1976 yılından beri tecrübesi ile otomotiv ve Opel müşterilerinin hizmetinde olan bir aile firmasıdır. Ayrıca Anadolu yakasının en eski Opel servislerinden biri olma özelliğini taşır. Müşerilerimizin talepleri doğrultusunda teçhiz ve tesisatımızı tamamlayarak Ford ve Chevrolet marka araçlarda hizmet vermeye devam ediyoruz. Servisimizde 2. el araç alım-satımı, mekanik, elektrik, kaporta, fırın boya, yedek parça ve yol yardımı, gece bekçisi ve 7/24 çalışma düzeniyle kaliteli hizmet ve kapasite mevcuttur. Müşterilerimizin araçlarını istekleri doğrultusunda adresten alıp istenilen yere bırakabiliriz. Gedikler Otomotiv onarımını üslendiği markaların araçlarına uygun gelişmiş arıza tespit cihazlarıyla da teknolojiyi takip ederek tüm müşterilerinin sorunlarına çözüm bulmaktadır. Bu doğrultuda amacımız; güvenilirlik ve yüksek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Şu an açık     
Ara
Sultanbeyli'de servis anlayışını değiştiren FARK OTOMOTİV yetkili servis kalitesinde özel servis fiyatları ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş yapılan tüm işcilik ve takılan yedek parcalarını garanti kapmasına sokarak aracınızın servis kaydını bilgisayar ortamında muhafaza etmektedir.
Şu an açık     
Ara
Her müşteri bizim için özeldir ve müşteri memnuniyeti, herşeyden önceliklidir. Müşterilerimizin çözüm ortağı ve doğal danışmanı olarak, onları daha yüksek düzeyde memnun etmek için, beklentilerini en ekonomik ve hızlı biçimde karşılayarak mükemmel ürün ve hizmet sunmak birincil görevimizdir. Kalite, kişisel ve kurumsal gelişimimiz için yaşamımızın vazgeçilmez bir unsuru ve şirket kültürümüzün en önemli değeridir. Kalitemiz hakkındaki ölçütü müşterilerimiz saptamaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili müşteri görüş ve önerileri bağlayıcıdır. Uygun fiyat ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olan firmamız, sorun ve taleplerinize en kolay, en doğru ve hızlı çözümler üreterek satış ve satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde çalışmaktadır. Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak yegane hedefimizdir.
Şu an açık     
Ara
AKUZ OTO Özel Servis Üsküdar bölgesinde ulaşımı rahat konumda sanayi dışında bulunmaktadır. Ailecek gidilebilir.
Şu an açık     
Ara
KUZEY OTO Özel Servis Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Renault uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Şu an açık     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
Ada Otomotiv Ltd. Şti. 12 Ocak 2009 yılında kuruldu. Honda Co.'nun düzenlediği “Honda Teknisyenler Yarışması”nda; dünya birinciliği olan A.Adnan Gürbüz, ikincilik ünvanı sahibi Abdullah Gökdağ ve aynı yarışmada finale kalan Dehna Gökdağ'ın aralarında bulunduğu Ada Otomotiv ekibi, profesyonellikte fark yaratıyor... 16 yıllık Honda tecrübesine sahip olan Ada Otomotiv, Honda aşkını yetenekleri ile birleştirince, kullanıcılar için “vazgeçilmez” kabul ediliyor. Otomobilin, sahipleri ...
Şu an açık     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
DRM OTO Özel Servis Citroen, Fiat, Ford, Opel, Peugeot uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Şu an açık     
Ara
Ataşehir Otomotiv, 15 yıldan fazla servis tecrübesiyle, Volkswagen ve Opel grubu araçlarınız için mekanik, elektrik, kaporta, boya, sigorta, yol yardım ve yedek parça tedarik hizmetleri vermektedir. Aracınız için gerekli teknik ve pratik bilgiye sahip GM Academy sertifikalı, eğitimli teknisyenlerimiz, sürüş zevkinizi ve güvenliğinizi korumak için çalışmaktadır. Ataşehir Otomotiv, yeni yerinde, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar ve Ümraniye ye olan yakınlığı ve ulaşım kolaylığıyla Volkswagen ve Opel grubu araçlarınızın her türlü bakım, onarım, kaporta, boya, elektrik ve elektronik işlemleri için hizmetinizdedir.
Şu an açık     
Ara
ALPEREN OTO 2 Özel Servis Ümraniye bölgesinde ulaşımı rahat konumda bulunmaktadır. İçerisi çok temizdir.
Şu an açık     
Ara
ÖZBAY OTOMOTİV 2 Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Yakınlarında restaurant bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
BAŞER OTO Özel Servis Sultanbeyli bölgesinde ulaşımı rahat konumda bulunmaktadır. Yakınlarında restaurant bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
Sarıgül ailesinin bireyleri olan, Aydın, Muammer, Tuncay, Ali ve Yılmaz kardeşler, 2000 yılında Sarıgül otomotivi kurmuşlardır. Kuruluş hikayemiz 1980 yıllarına dayamaktadır. O yıllarda Renault Mais Kadıköy şubesi, Levent Şubesi, Genel müdürlüğü, vb. görevlerde 92 yıllarına kadar hizmet eden Sarıgül ailesi mensupları, 2000 yılında bir araya gelerek kendi firmalarını kurmaya karar vermişlerdir. Bu karar neticesinde Kadosan Oto sanayin sitesinde bulunan 650 m² kapalı, 1200 m²'lik toplam, alanda kendi mülkiyetlerinde olan ve hala aynı yerde hizmetlerini sürdürdükleri Sarıgül otomotiv a.ş yi kurmuşlardır. Firmamız bu gün itibari ile 27 personel ile; oto mekanik, oto elektrik, oto kaporta, oto boya, oto yedek parça, oto aksesuar, oto kurtarma, 2. el oto alım satım ve oto sigorta hizmeti vermektedir. Firmamızda otomotiv sektöründe dilediğiniz her konuda sınırsız hizmet alma imkanınız vardır. Bu hizmetleri sağlarken, güven kelimesi ile firmamızın adını bütünleştirmeyi hedefledik ve geldiğimiz noktada, memnun müşteri portföyümüz ile yaptığımız işin ilk günkü heyecanını yüreklerimizde hissettik. Siz değerli müşterilerimize şimdi de çağın gereği olan internet sitemiz ile de daha yakından hizmet vermeye kararlıyız. Oto alım satım, tamir, bakım, çekici ihtiyaçlarınızda, yedek parça ve aksesuar ile otomobil sigorta acenteliği konularında istek, dilek, öneri ve şikayetlerinizi bize yazmanızı bekliyoruz. Sorunlarınıza daha hızlı cevap vererek, insanın en değerli olan varlığı yani zamanınızı boşa harcamamanızı umut ederek bu web sayfasında size bir çok imkan sunuyoruz. Bu vesile ile bizi ziyaret eden tüm müşteri ve dostlarımıza teşekkürü bir borç bilir, çalışmalarımızda ve hizmetlerimizde her geçen gün daha mükemmele ulaşmanın sözünü vererek, bu yazıyı şu sözlerle sona erdirmek isteriz; "Güvenilir Hizmetin Adresi, Sarıgül Otomotiv'dir"
Şu an açık     
Ara