NEREX MOBİL Zincir Servis bakım & onarım işlemlerini kapınızın önünde yapabilmektedir. Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Volkswagen, Volvo uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Yol Yardım & Çekici gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ailecek gidilebilir.
Kapıda Hizmet
Kapalı     Bugün 1 kişi bu servisle görüştü
Ara
MOTİF OTOMOTİV Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
PAX OTOMOTİV Özel Servis Başakşehir bölgesinde ulaşımı rahat konumda bulunmaktadır. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
MHS OTO ONARIM İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
M & S Otomotiv Özel Servis Özel Servis Citroen, Fiat, Renault, Toyota, Volkswagen uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Kaporta & Boya gibi bir çok servis hizmeti vermektedir. Ücretsiz Wi-Fi bulunur.
Şu an açık     
Ara
Ycl Motors Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Serviste vakit geçirebileceğiz bir oturma alanı bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
Batmazlar Oto Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Şu an açık     
Ara
AKBUCAK OTO Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
ÜNAL OTO SERVİS Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
AK OTO Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Şu an açık     
Ara
VAS OTOMOTİV Özel Servis Başakşehir bölgesinde ulaşımı rahat konumda bulunmaktadır. Yakınlarında mescit bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
GÜRÜNLÜ OTOMOTİV Özel Servis Başakşehir bölgesinde ulaşımı rahat konumda bulunmaktadır. Ford, Renault, Tofaş, Toyota, Volkswagen uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Klima gibi bir çok servis hizmeti vermektedir.
Şu an açık     
Ara
DOĞAN OTO Özel Servis Başakşehir bölgesinde ulaşımı rahat konumda bulunmaktadır. Audi, BMW, Mercedes, Opel, Volkswagen uzmanlıklarıyla Binek ve ticari araç gruplarında Bakım & Mekanik, Arıza Tespiti gibi bir çok servis hizmeti vermektedir.
Kapalı     
Ara
AY YILDIZ AUTO Özel Servis Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Yakınlarında restaurant bulunmaktadır.
Şu an açık     
Ara
ÇOTANAKLAR ÖZEL OPEL SERVİS Özel Servis Yaptığı işlemlere garanti vermektedir. Otolye hizmet standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.
Şu an açık     
Ara